2752
2734
عنوان

اینا قشنگن؟؟؟ ➕عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 21 پست
خیلی قشنگن حیف که پول ندارم    

فداتشممم

عه قابلتو نداره هیچ کدومش گلم🥺💚

هرکدومو خواستی بگو و خورد خورد پولشو بده ک فشار نیاد بت خوشگلم🥺🥺💚💚

خوشگلا من کارای هنری انجام میدم و نقاشم🎨🖌...هنرم برای دیزاین خونه🖼 و اتاق های خوشگلتون 🔮و یا حتی به عنوان بهترین هدیه🎁؛ هدیه ای که ارزش معنوی داره خیلی قابل استفادست....🎈🎁 که البته طبق سلیقه و مناسبت فرق میکنه چه طرحی بکشمااا.... یه سر به چند تاپیک آخرم بزن  تا ببینی نمونه کارامو 💜💙💚💛🧡🟣🟢🟡🟠🔴

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مرسی عزیزم  میشه عکس هر سایزی رو بذاری 😅

سایزا تو عکس زیاد مشخص نمیشه با خط کش اگ ببینی راحتتر میتونی درک کنی

الان تو عکسایی ک گذاشتم اون دیوارکوب دوتا دختر سایز ۲۰ سانت

اون چهار قل سایز ۱۲ سانت

اون مجموعه ۵ تایی مشکی طلایی رو نگاه کن دختری ک کاسه جلوی دهنشه سایزس ۲۵ سانت

خوشگلا من کارای هنری انجام میدم و نقاشم🎨🖌...هنرم برای دیزاین خونه🖼 و اتاق های خوشگلتون 🔮و یا حتی به عنوان بهترین هدیه🎁؛ هدیه ای که ارزش معنوی داره خیلی قابل استفادست....🎈🎁 که البته طبق سلیقه و مناسبت فرق میکنه چه طرحی بکشمااا.... یه سر به چند تاپیک آخرم بزن  تا ببینی نمونه کارامو 💜💙💚💛🧡🟣🟢🟡🟠🔴
فداتشممم عه قابلتو نداره هیچ کدومش گلم🥺💚 هرکدومو خواستی بگو و خورد خورد پولشو بده ک فشار نیاد بت ...

مرسی عزیزم

لطف داری مهربون

ان شالله کسب و کارت پر برکت باشه 

جیب دو تامون هم پر پول حلال  

فقط خدا
مرسی عزیزم  لطف داری مهربون ان شالله کسب و کارت پر برکت باشه  جیب دو تامون هم پر پول حل ...

ممنون از دعای خیرت مهربون جان😍😍💚

انشاللله خوش قلب ترین💚💜