2733
2734
عنوان

اینا قشنگن؟؟؟ ➕عکس

275 بازدید | 21 پست

اینا خوشگلن ایااا؟؟؟

خوشگلا من کارای هنری انجام میدم و نقاشم🎨🖌...هنرم برای دیزاین خونه🖼 و اتاق های خوشگلتون 🔮و یا حتی به عنوان بهترین هدیه🎁؛ هدیه ای که ارزش معنوی داره خیلی قابل استفادست....🎈🎁 که البته طبق سلیقه و مناسبت فرق میکنه چه طرحی بکشمااا.... یه سر به چند تاپیک آخرم بزن  تا ببینی نمونه کارامو 💜💙💚💛🧡🟣🟢🟡🟠🔴

لطفاً این تاپیک رو گزارش بزنید

زدید لایک کنید براتون آیت الکرسی بخونم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12482464/%d8%a7%d8%b3%d9%85-%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7-%da%86%d8%b7%d9%88%d8%b1%d9%87

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••

همشون کار دست خودمه هااا

همشونم قابل سفارش

🧡دیوارکوبا از جنس سفال هستن و همشونم قابل شستشو

💛از سایز ۱۲ سانت دارم تااااااا ۳۰ سانت😍

💙هر طرحی هم بخواید قابل سفارشِ

💜اون جاعودی و زیرسیگاری هم کاملا دستساز و با خمیر درست کردم

خوشگلا من کارای هنری انجام میدم و نقاشم🎨🖌...هنرم برای دیزاین خونه🖼 و اتاق های خوشگلتون 🔮و یا حتی به عنوان بهترین هدیه🎁؛ هدیه ای که ارزش معنوی داره خیلی قابل استفادست....🎈🎁 که البته طبق سلیقه و مناسبت فرق میکنه چه طرحی بکشمااا.... یه سر به چند تاپیک آخرم بزن  تا ببینی نمونه کارامو 💜💙💚💛🧡🟣🟢🟡🟠🔴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لطفاً این تاپیک رو گزارش بزنید زدید لایک کنید براتون آیت الکرسی بخونم https://www.ninisite.c ...

چرا درک نمیکنید ک کسی نمیتونه براتون گزارش بزنه توی همه تاپیکا هستید

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏
کار های خودتونه؟  خیلی زیبا هستند 😍

ارهه مرسی عزیزم😍😍

۱و۳ نه

اتفاقا همین دوتا جز کارای پرفروشمه😍😍

عاشق شدی شیطون؟😂😍

نه بابا🤭

زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
آره یکی از اینا با اسم حضرت زهرا بکشی برام چند در میاد گلم

اوخی چه طرح قشنگی

قبلا یا حسین نوشتم اگه بخوای عکسشم میفرستم🥺

قابلتو نداره گلم

سایز ۲۰ سانتی اگه بخوای حدود ۱۶۰ میشه گلم

سایز ۲۵ سانتی ۱۹۰

سایز ۳۰ سانتی ۲۲۰

و اگه دوتا دیوارکوب یا بیشتر بخوای مقداری کمتر میشه هزینه

2706