2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سردار شما چرا باید بربد تو ددی سایت؟؟؟؟؟؟؟

گفتم برم قسمت مردونه دیدم زنونه هست اش تا مردونه . حداقل اینجا خانوماشون سر سنگین هستند . اونجا یه سلام بدی زود دختر خاله می شه .

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 

خب مگه چی شده ؟ 

باید دلیلی بیارید توهین کرده ؟ درخواست داده ؟ 

چیکار کرده ک باید تعلیق بشه مرد بودن تنها کافی نیست عزیزم برا تعلیقی حتی دلیلی هم نیست 

شما مخالف حضوری ولی سایت دوتا گزینه برا ورود گزاشته خانوم و آقا 

اگر کاری کرده ک نی نی یار و تگ کنیم تعلیق بشه جدا از جنسیتش

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️

آقایون حاضر در تاپیک بیاین قبول کنیم بعضی مردای این سایت مریض هستن وباید تعلیق شن

کسی ک بیاد سایت زنونه وپشت سرخانوما چرت بگه  دیگه آخرشه😐😬

ابد در پیش داریم......اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم💚خدایا امام زمان روازمون راضی  نگه دار💚

بچه ها انقد  نگین سایت زنونه  انگار حموم هست زنونه ،مردونه کردین😐

خود سایت وقتی جنسیت زده یعنی زنونه نیست

بعضیاتون واقعا بد حرف میزنین

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
خودشم زده تو بيوش كه مرده ! نه زن داره نه بچه پس چرا مياد تو سايت زنونه و اعصاب همه رو بهم ميريزه ن ...

عزیزم اینجا فقط مخصوص خانمها نیست مردا هم میان نظر مگییرن یه سری وقتا یه مرد خیلی بهتر از زن مشاوره میده 

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
2706