2733
2734
عنوان

لاغری

202 بازدید | 15 پست

سلام سلام

همانطور که معلومه دم عیده و خلاصه لاغری پشت لاغری☻️💔🤣

دو هفته پیش ۸۸ بودم الان شدم ۸۳ خودم با رژیم خودمم و تحرک متوسط

بنظرتون میشه تا عید برسم ۷۰؟

بیا از نو شروع کنیم خدایا مرسی که دوباره بهم نی نی دادی💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور رژیم گرفتی؟ورزش میکردی یا فقط فعالیت معمولی؟منم دوهفتس رژیمم چیپس پفک نوشابه اینا رو حذف کردم ورزشم میکنم وزن نکردم ببینم کم شدم یا نه

از جهان مانده فقط جان ک مرا ترک کند🙂من چنانم ک محال است کسی درک کند🧚
2731
فقط بگو چیکار کردی باید تا ۷ تسفند ۴ کیلو کم کنم

سالاد 

کلا وعده های غذایی تو بکن سالاد

دو روز در هفته صبح ها نون بخور خیلی کم و بقیه روز ها هم خیار بخور یا هرچی سبزیجات میتونی با یدونه تخم مرغ آپز

برا غذا هم سالاد باز کنارش یه تیکه مرغ گوشت بخور خیلی خوبه

تا حد امکان برنج کم و یا کلا حذف کن تا یکم بیای پایین بعد کم کم اضافه کن برنج به برنامه غذایی

حالا سالاد خالی خب خوشمزه خیلی نیست سس با ماست و سرکه خیلی کم و ادویه درست کن خیلی خوبه کالری کمی هم داره

تحرک هم روزی ۴۵ دقیقه ورزش میکنم 

چطور رژیم گرفتی؟ورزش میکردی یا فقط فعالیت معمولی؟منم دوهفتس رژیمم چیپس پفک نوشابه اینا رو حذف کردم و ...

نوشتم بالا 

میگم بیشتر بجای تحرک دارم مقدار غذا رو میارم پایین البته سیرم میمونم

برا خوراکی و میان وعده لواشک و میوه خیلی خوبه

منه بیچاره خودمو از ۸۳ تو ۳ماه اوردم ۶۴کیلو حامله شدم الان هفته ۳۳ هستم شدم ۸۶ کیلو😔

اخی مبارکه

خب دیگه شما الان دو نفرین☻️

بنظرم فعالیتتو ببر بالاتر رژیم ۱۶۰۰-۱۸۰۰ کالریم‌ داشته باش  اب و پروتتین و فیبرم فراموش نشه ...

من ۱۶۳ وزن ۶۲

درصد چربیم ۲۳

خوبه؟

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶