2733
2734
عنوان

اگه اطلاعات داری بیا کمک

88 بازدید | 13 پست

دخترا من شدیدا سوزش واژن دارم بعد از دیشب قرص فلوکونازول ۱۵۰ خوردم صبحم یکی دیگ خوردم فعلا ک سوزش دارم سوالم اینخ که چقدر زمان میبره تا سوزشم برطرف بشه؟؟؟ مرسی دخترا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام وقت بخیر خانوم 

عفونت واژن دارید 

حدودا سه هفته بعد از مصرف قرص سوزش کاهش پیدا می‌کنه 

و ترجیحا 

به هیچ عنوان از شرت خیس نم دار استفاده نکن و خودتو خشک کن 

ژل شستشوی بانوان استفاده کن هفته یکبار 

لباس آزاد و گشاد بپوش 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
سلام وقت بخیر خانوم  عفونت واژن دارید  حدودا سه هفته بعد از مصرف قرص سوزش کاهش پیدا می‌ک ...

سلام عزیزم سه هفته خیلی نیست ایا؟؟؟؟؟ بعد اینکه من ترشح پنیری ندارم ممکنه بعضا عفونت قراچی بدون ترشح پنیری باشه ؟ 

کلوتریمازول جلدی هم میتونی استعمال کن اگه متاهلی کلوتری داخلی بخر هرشب درضمن فلوکونازول ۳ تا و هر۳ ...

نه نتونستم برم بیرون فعلا به دلایلی نمیتونم هیچ پمادی بزنم مجبورم قرص بخورم من انتطارم میرفت خیلی زود سوزشم بره تعجب میکنم این همه سوزش با اینکه قرص خوردم یکی دو روزه

علت سوزش عفونته 

من عفونت قارچی گرفتم هر چی دکتر رفتم خوب نمیشدم

توی سرکه ، جوش شیرین ، آب نمک نشستم فایده نداشت

تنها چیزی که درمانی کرد این بود که بعد از هربار سرویس رفتن یا حمام با باد سشوار گرم خودمو خشک میکردم

و لباس زیرم هر دو ساعت یکبار عوض میکردم

سلام عزیزم سه هفته خیلی نیست ایا؟؟؟؟؟ بعد اینکه من ترشح پنیری ندارم ممکنه بعضا عفونت قراچی بدون ترشح ...

بله اگر ترشح ندارین عفونت قارچی بدون ترشح هستش 

متاسفانه یکم مدت زمانش طولانیه

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
شما تاحالا استفاده کردین؟ چقدر زمان برد سوزشتون بره من خیلی سوزش دارم اعصابم خورد شد

تحمل کنید، حدودا دو‌سه روز طول میکشه، پماد تریامیسینولون ( اگه درست نوشته باشم) برای خارش و‌سوزش به بیرون ناحیه تناسلی بمالید

شما کشت واژن ندادی؟ طبقه دارو نخوردی؟

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟