2733
2734
عنوان

این همه خستگی طبیعیه؟

29 بازدید | 11 پست
بچه ام چهار ماهشه و هفته قبل واکسنش رو زدیم.توی این مدت سعی کردم از پس همه کارها بربیام.مادر خودم فوت کرده و مادرشوهرم دو هفته بعد زایمان منو پیش خودش نگه داشت که لطف کرد ولی آدم واقعا توی اون خونه پیش پدرشوهر و برادر شوهر راحت نیست.خصوصا که بچه من خیلی سخت سینه را گرفت و خیلی باهاش کلنجار رفتم و پدرم دراومد.کلا هم نمیخوام خیلی ازشون کمک بگیرم چون اخلاق های خاصی دارن که من و شوهرم خیلی باهاشون نمیجوشیم.بعد از مشکلات سینه گرفتنش،زردی شدید پیدا کرد و بعدشم که حساسیت به پروتئین گاوی داشت و هربار پوشکش رو عوض میکردم اعصاب و روانم داغون میشد.حالا که همه اینها تموم شدن عصبی شدم و حس میکنم تحملم خیلی کم شده.البته شوهرم هم میگه اونم همینطور شده.حالا خواستم ببینم طبیعیه این حالت ها؟کی درست میشه؟
هر طور دوست داری زندگی کن و بگذار بقیه هر طور دوست دارند زندگی کنند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نگران نباش فقط تا میتونی خودتو تقویت کن بعد زایمان بدن واقعا افت میکنه من پسرم هشت ماهش شده تازه سر حال شدم منم دقیقا ده روز رفتم خونه مادرشوهر که با این که ادم خوبیه خون به جگرم کرد اینقدر دخالت کرد بچه ام شیر خشکی شد البته پسر من زردی داشت با دستگاهش خیلی اذیت شدم خلاصه واقعا داغون بودم ولی نزدیک سع ماه مولتی دیلی خوردم بعدم به نوشته دکتر ویتامین ای و بی و مولتی ویتامین و اسید فولیک هر روز خیلی هم به خودد و خوراکم رسیدم تازه الان خوب شدم منم دست تنهام خدا بزرگخ درست میشهط
ممنون نازنازی بانو،آره واقعا سخته خونه مادرشوهر.منم بچه ام ضعیف بود هی آب و آب قند بهش میداد.اومدم خونه خودم سر دو هفته لپ پیدا کرد چون فقط شیر خودم را دادم.مرتب هم بهم شیر و اینجور چیزها میداد هر چی میگفتم بچه اذیت میشه گوش نمیکرد.آخرش معلوم شد دخترم به پروتئین گاو حساسیت داره و روده هاش زخم شدن.همه اش از رو محبته ولی واقعا اعصاب خرد میشه.
2738
نازنازی بانو مکمل مجبورم بخورم.چون منابع بدنم به خاطر رژیم حساسیت دخترم سریع تحلیل میرن.همین الآنش هم شیرم کم شده هم شدیدا ریزش مو پیدا کردم.