2733
2734

بچها راهنمایی کنید من خیلی وقتی از بوی بد دهانم رنج میبرم ب حدی بو میده هرکس نزدیکم بشینه متوجه میشه هرچی مسواک میزنم فایده نداره دندون خراب دارم اما خوب هرچی انتی بیوتیک مصرف کردم بازم این بوی بد نبرد🤢عذر میخام بزاق دهنمم بوی عن میده چیکارکنم مشگل چیه بنظرتون؟!!! دیشب خواهر شوهرم جلوی جاریم و پدرشوهرم گفت اره فلانی دهنت خیلی بود میده درمانش کن خیلییی خجالت زده شدم از دیشب یکساعت خوابیدم از فکر خیال 😭😭😭چیکارکنم این بوی کوفتی بره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم همین مشکل رو دارم

سعی میکنم زیاد به کسی نزدیک نشم و یا همش آدامس تو دهنمه 😓

من دندون خراب ندارم

مسواک هم میزنم همیشه

آب نمک غرغره کنی بی تاثیر نیست 

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه

شاید مشکل گوارشی داری عزیزم 

دندونت رو درست کن و برو دکتر گوارش

کاشفان کوچه های بن بستیم ،، حرف های خسته ای داریم،،این بارپیامبری بفرست که تنها گوش کند. ....... آهای خانومی که میخونی این متن رو ، تو مجبور نیستی ناراحتیت رو سر آدمای سایت خالی کنی ، سعی کن حس خوب منتقل کنی و تو سایت جای تخلیه عصبانیت نیست 🤝

یکمدت اب مصرفی رو فقط اب جوشیده مصرف کن ان شاالله اکی میشه

نوشابه دلستر و هرنوشیدنی گازداری قطع کن مصرفشو به طور کلی هوا و گاز وارد معدت نکن

ازرفلاکس هم میشه باشه برو دکتر قرص بده من پنتو پرازول میخوردم

منتها سرخودنخور

فستفود و غذاهای چربم کم کن یک مدت

2706