2752
2734
عنوان

میگن دعای دسته جمعی میگیره میشه دعاکنین مامانم پیشم بمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 39 پست
خیروصلاحش این بود منه گناهکاربه خودم بیام  من راضیم تااینجا بازم خدایاشکرت  امیدموناامید ...

ببین فقط اینو میدونم که معجزه و برآورده شدن حاجات زمانی اتفاق میفته که از تههههههه دل به خدا ایمان داشته باشی که جز اون هیچکس نمیتونه مشکلتو حل کنه.و یکیم که باور داشته باشی بالاخره یه روزی مشکلت حل میشه.

من با همین باورم سرسخت ترین مشکلات و چندتا بیماری که داشتم رو پشت سر گذاشتم و بالاخره خدا نجاتم داد.شاید گاهی اوقات تو دلم خالی میشد اما باااز مطمئن بودم که خدا کمکم میکنه و کمک هم کرد.

نمیدونم سفره حضرت ابوالفضل نذر کردین یا نه.اما من از اینم جواب گرفتم

واقعاازغصه ونگرانی وحس وحالت ...قلب وروح وچشمام گریه اش گرفت،من کاملادرکت میکنم چون خودم هرثانیه شو کشیدم برای پدرم ،بسپر ب خدا،هرچی خودش بخواد،که انشاءالله شفای مادرت رومیده ب احترام امام جواد(ع)که امام مهربونی هاست وهمیشه درحقم معجزه کرده،باقلب شکسته ام ازش سلامتی وطول عمرمادرتو خواستم 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعاازغصه ونگرانی وحس وحالت ...قلب وروح وچشمام گریه اش گرفت،من کاملادرکت میکنم چون خودم هرثانیه شو ...

مررسی عزیزم 

میگن عمرروزای سخت کوتاه

ولی نمیدونم چرا این روزای سخت نمیگذره

مرسی عزیزم شمامشهدی؟؟براش دعاکن  من از همه بریدم امیدم فقط به دعا وخداس فقط

اره عزیزم

ان شاالله در اولین فرصت میرم حرم و به نیت شفای مامانت براش نماز حاجت میخونم که ان شاالله زودی خوب بشن.

2731

خواهرم  یک سال داشت دکتر به مادرم گفت یه توده کوچک داخل سینه تون هست سرپایی عمل می کنم براتون مادرم قبول نکرد گفت بچم شیر می خوره فعلا نمی شه. توده بزرگ شد درمانش امکان پذیر نبود دیر شده بود البته اون موقع درمان سرطان کم بود مادرم 18 ساله مرده. الان خواهرم بیست سالشه  حتی چهره ی مادرم رو یادش نیست هیچ حسی هم بهش نداره   وقتی مادرم رو از دست دادم هفت سالم بود. ..  از خدا می خوام بهتون کمک کنه انشالا خدا شفا می ده از امشب هر شب براشون دعا می کنم . انشاالله اون ناراحتی که من دیدم رو هیچ کس نبینه  . 

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
مررسی عزیزم  میگن عمرروزای سخت کوتاه ولی نمیدونم چرا این روزای سخت نمیگذره

میگذره عزیزدلم ،چون درشرایط سخت هستی سنگین میگذره ،تاریکترین لحظات شب نزدیک صبحه ،برای آرامش پیداکردن همتون صلوات فرستادم برات،قوی باش تامامانتم قوت قلبش زیادباشه ،بهترین کمک ب مامان عزیزت دادن  روحیه شادوعالی بهشه تاسریعترحالش خوب بشه ،هرچقدرمیتونیدبهش روحیه خوب بدید،نذارین عجزوترس وناامیدی روتوچشماتون ببینه،خدابزرگترازهربیماری تودنیاست وشفادادن براش یه ذره ،یک قطره ازکل اقیانوسهای همه دنیاست ،توکل ب خداکلیدنجاته ،امضاموبخون

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه