2733
2734
عنوان

میگن دعای دسته جمعی میگیره میشه دعاکنین مامانم پیشم بمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 39 پست
دنیا خیلی امتحان داره خب تو نباید شکست بخوری اوکی چون مامانت الان به تو نیاز داره اصلا نشکن افرین ا ...

مرسی عزیزم 

خیلی امتحان سختیه

کاش خدا دردمیداد درمونم میداد بره مامانم همه راها بستس

تنها امیدمون اول خدا بعد همین یه دکتر که قبول کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درضمن قطعا تو تهران دکترای خوب زیادن اما خواستم اینو هم بگم شاید بدردت بخوره.تو مشهد دکتر ملیحه حسن زاده مفرد فوق تخصص سرطانه.و فقطم بیمارای سرطانی رو ویزیت میکنه.حتی از شهرا و شهرستانهای دیگه میان پیشش و چند نمونه دیدم که از آشناها رفتن پیشش و درمان شدن و به گفته خودشون هیچ پزشکی نتونسته مشکلشونو تشخیص بده جز ایشون.حالا اگر امکانش بود میتونین پیش ایشون هم بیاین

درد کشیدن و مریض بودن از بدترین بلاها تو این دنیاست. واقعا میفهمم چی میگی ولی ناامید نباش ان شاالل ...

مرسی عزیزم حتما فردا انجام میدم

نذر قربونی کردیم وخیلی نذرهای دیگ 

فقط دکترقبولش کنه خدا

هردکتری پروندشو دیده ناامیدمون کرده

درضمن قطعا تو تهران دکترای خوب زیادن اما خواستم اینو هم بگم شاید بدردت بخوره.تو مشهد دکتر ملیحه حسن ...

خیلییی دوست داره بره مشهد حرم امام رضا

خدابهش این فرصت بده بتونه بره

کاراز دکتر سرطان وانکولوژی گذشته توده باشیمی درمانی جم نمیشه

جراحی هم قبولش نمیکنه چون توشکم پخشه

اوضاع ماخیلیی خرابه فقط خدا فقط خدا نظرکنه بهمون 

مامانم خیلی مظلومه

مرسی عزیزم حتما فردا انجام میدم نذر قربونی کردیم وخیلی نذرهای دیگ  فقط دکترقبولش کنه خدا هرد ...

ببین هرچیزی و هراتفاقی تو این دنیا یه صلاح و مصلحتی داره.

اما بطور کل هیچوقت از رحمت خدا ناامید نباش.از ته دلت باور داشته باش که خدا مادرتو شفا میده.ان شاالله که خدا هم امیدتو ناامید نمیکنه.

و درنهایت امیدوارم هرچی که خیره براتون پیش بیاد🍀

ببین هرچیزی و هراتفاقی تو این دنیا یه صلاح و مصلحتی داره. اما بطور کل هیچوقت از رحمت خدا ناامید نبا ...

خیروصلاحش این بود منه گناهکاربه خودم بیام 

من راضیم تااینجا بازم خدایاشکرت 

امیدموناامیدنکن خدا

خیلییی دوست داره بره مشهد حرم امام رضا خدابهش این فرصت بده بتونه بره کاراز دکتر سرطان وانکولوژی گذ ...

الهی🥹ان شاالله که بزودی طلبیده بشه بیاد پابوس اقا🙏

کاشکی میشد زودتر میومدن تا شفاشونو از خود امام رضا بگیرن.

ای بابا چقدر سخت😔خیلی ناراحت شدم.

دیدن درد و مریضیه پدرمادر واقعاااا سخته.

خدا خودش بهت کمک کنه عزیزم 

الهی🥹ان شاالله که بزودی طلبیده بشه بیاد پابوس اقا🙏 کاشکی میشد زودتر میومدن تا شفاشونو از خود امام ...

مرسی عزیزم شمامشهدی؟؟براش دعاکن 

من از همه بریدم امیدم فقط به دعا وخداس فقط 

2706