2733
2734
عنوان

بچه ها من به یکی پیام دادم

146 بازدید | 14 پست

یه پسره که ارتباط خانوادگی داریم 

و خیلی هم‌با هم‌رو دروایسی داریم دوماه قبل پیام دادم  

من متاهلم اما چون  م شرو    ب خورده بودم حواسم نبود و بهش پیام دادم و اون فکر کرد من میخوام مخشو بزنم 

چیز بدی نگفتیما فقط ی کم چت کردیم و چون عکسم رو پروفایل بود خب شناخت وگرنه از قبل شماره منو نداش من چون بابام وقتی گوشیش افتاد تو اب  با گوشیم بهش زنگ‌زده بود شمارشو داشتم

الان بنظرتون پیام بدم بگم اون شب حالم خوب نبود نفهمیدم چی گفتم ؟ 

ی موقع فکر نکنه من ادمی هستم کا با هرکسی  حرف میزنم  

اخه من کلا ادم نادرستی نیستم اون قضیه مشروبم شاید دوسه بار بیشتر نخوردم و تموم شد 

پیام بدم عذر بخوام؟ بگم اوضاع روبراه نبود؟  درحد یکی دوتاپیام و  خلاص نه بیشتر 

ن گلا اگه اون چیزی نگفت تو هم دیگه هیچی نگو

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن گلا اگه اون چیزی نگفت تو هم دیگه هیچی نگو

اون شب فقط ی کم فکر کرد دارم نخ میدم 

میگم دست خودم نبود 

بعد اخرشم خدافظی کردم 

میگم بهش بگم حالم بد بود فکر نکنه با کسی هستم و این کار هر شبمه 

2731
اون شب فقط ی کم فکر کرد دارم نخ میدم  میگم دست خودم نبود  بعد اخرشم خدافظی کردم  م ...

برات پهم نباشه اون چی فک میکنه بیخیال

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
حالا چرا تو مستی بین این همه آدم ب اون پ دادی

اه اینو همون روز بعدظهرش بابام با خط من بهش زنگ‌زده بود شمارش دم دست بود منم زدم رفتم تو تل 

🤦‍♀️پیام دادم ضایع شد 

خوبه فقط ب بابام نگفت چون خیلی ارتباط خوب و رسمی و محترمانه ای داریم‌باهم خانوادگی 

روم نمیشه 

چیکارکنم 

2738
دیدمش چیکارکنم  چ جوری باشم

عادی

چون میدونم مشروب باعث‌میشه آدم ناخودگله بره به سمت کسایی که ذهنشو درگیر کردن اگه درکیر اون پسر نبودی ...

خواستگارم بود قبلا 

😐حالا راحت شدی 🤣🤣🤣🤦‍♀️👌😱 چون این همسر فعلیم زودتر اومدن خواستگاری منو ب این دادن 

اونا داشتن مقدمات فراهم میکردن ک بیان اما اینا زودتر اومدن 

منم اصلا بهش فکر نمیکردما  نمیدونم یهو چم شده بود 

اصلا مشروبم گذاشتم کنار 

اما خیلی برام مهمه اینکه فکر بدی نکنه 

نمدونم نظر من اینه کاریه ک شده کلا دیگ حرفش پیش نکش اگ دیدی خودش گف یا ب کسی دیگه گفته بود با خنده شوخی بگو جرات حقیقت بازی میکردیم جرات من پیام دادن بود ی همچین چیزی خودم تالا امتحانش کردم جواب داده😂

کاربری دست دو نفره منو خواهریم(دوستم)🥰