2733
2734
عنوان

حالت سردرگمی

27 بازدید | 2 پست

سلام من مرد هستم الان ۱ ماهه حالت خیلی بدی بهم رخ داده شب ها از خواب میپرم سر در گم بسیار ترس دارم هر روز سر در گم روز ها انگار تو بدن خودم نیستم انگار فقط دارم زندگی رو میگذرونم هرکاری که دیروز و پی روز انجام دادم از ذهنم میپره انگار زمان خیلی سریع میگزره انگار این ۱ ماه تو ۱ هفته گذشت خیلی کم خاطره ها و کارهایی که کردم یادم میاد نمیدونم چمه آیا کسی اینطوری شده ؟؟؟ راستی ۳ هفته پشت سر هم ام سرما خوردم گلوم ۱۵ روزه داغونه خوبم نمیشه 

عضو شدنت مبارک

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید