2737
2734
عنوان

شرکت بیز مخام کارکنم

44 بازدید | 7 پست

بچه ها یکی بهم معرفی کرد ثبت نام کردم.الان تو گوگل سرچ کردم خیلیا میگن بدرد نمخوره فلان.انگیزمو از دست دادم.دوس داشتم یکاری انجام بدم.کیا توشرکت بیز

هستن خوبه یانه.بنظرم از هیچی ک بهترع ی مدت کار کنیم سرمایه ای نمخاد ک .توخونه میشینی مشتری جذب مکنی باکوشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مغزتو حسابی شستشو دادن

من ک رفتم پنبه ریز بیچاره شدم

همش یه کوفت و زهرمار تورو خدا نرو مطمئن باش ک ضرر میکنی

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت...باهاشون حرف بزنی بدون نگران اختلاف طبقاتی...هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
2731

عزیزم بنظرم کار درمنزل برداری میدونی تهش یه پولی دستت میاد جاری خواهرم هفت سال تواین کار بود تو همسایه وفامیل دنبال پریزنت کردن و زیرشاخه و....ابرو حیثیت شوهرش رفت ازساعت هفت تا ۱۲شب دنبال فروش اینقدرررر روانشناسی سوم قویع وبالاست که سریعا شستشوی مغزی میشی ازاخرم بخاطرمار جلو مادر خواهر و برادر ومادرشوهرو....ایستاد بچه ها شو ول میکرد طفلی می‌رفت پروفایلش من تیک میزنم اهدافمو به مرگ خودم قسم الان طلاق گرفت ولی تهش هیچی نشد

2740