2737
2739
عنوان

دوستان میاین یه لحظه

3 بازدید | 6 پست
شوهرم دختر دوست داره البته دخترو پسرش فرقی نداره براش ولی الان که چار ماهمه همش میگفت دختره حالا میخواد اسمشو بذاره آیدا من خودم هنوز دوست دارم رو اسمش فک کنم ولی چن باری ک گفتم بعضیا میگن نه خوب نیست ناراحت شد البته من گفتم جوابشونو دادم خوشحال شد از کارم ولی نمیدونم بش گفتم یه کم بیشتر فک کنیم گفت آیدا قشنگه بش گفتم بذاریم آروشا گفت آروشا چیه زیبا نیست نمیدونم چه طوری پشیمونش کنم ک ناراحت نشه نمیگم آیدا زشته ولی خوب دوست دارم بیشتر فک کنیم
اگه بازم بیاد باااارون،تورو حس میکنم پیشم...دعا کردم ببیاره چون،دلم میخواد بهاری شم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سایه.لیا.لیانا.پناه.نیاز.روشنا.مرسانا دارم بهت گزینه میدم آیدا هم خوشگله.آروشا یکم سخت تو دهن میچرخه ها.
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
2728
اسم به قشنگیشه عزیزم.آیدا قدیمی نیست.فقط حقیق کن اسم عشق اول شوهرت نباشه
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
میخوایم اسمش با آ باشه چون دوست دارم اگه پسر دار شدم بذارم آرشام انشاالله ...میخوام دخترم با آ باشه ک به اونم بخوره
اگه بازم بیاد باااارون،تورو حس میکنم پیشم...دعا کردم ببیاره چون،دلم میخواد بهاری شم...
شوهرم با عشق اولش ازدواج کرده عزیزم از 15 سالگی عاشق من بوده اینو تو حرفای دوست بچگیش فهمیدم