2737
2739

چند نفر از اقوامم متوجه شدن من پیش مشاور میرم ، بهم گفتن شماره و ادرسش رو بده . ولی همه اش نگرانم یه وقت اون خانم دکتر حرفامو بهشون بگه ‌. یا اینا اشنایی بدن ، بگن فلانی میاد پیشتون . 

اینقدر استرس دارم پیش خودم گفتم الکی ادرس یه دکتر دیگه رو بدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آدرس یه مشاور دیگه رو بده

هم دوست ندارم دروغ بگم ، هم استرس دارم که اگه راستشو بگم مدام باید نگران باشم که نکنه بگه . چون واقعا دوست ندارم کسی بدونه مشکلاتم رو . دروغ بگم لو نمیرم ؟ مثلا اونا پیش دکتره بگن فلانی مراجعه کننده شماست . اونم بگه نمیشناسم 😂

هم دوست ندارم دروغ بگم ، هم استرس دارم که اگه راستشو بگم مدام باید نگران باشم که نکنه بگه . چون واقع ...

این دروغ هیچ اشکالی نداره

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2738
لو نمیرم به نظرت ؟ میترسم طرف یه وقت یه سوال راجع به دکتره بپرسه نتونم جواب بدم دروغم در بیاد 

چه فامیلای فضولی داری

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻