2733
2734
عنوان

ویروس گرفتم گلو درد و سرفه 😩

198 بازدید | 11 پست

سلام حالم خوب بود یهویی گلوم خشک شد دوساعت بعدشم صدام گرفت و سرفه و گلودرد و کسالت 

دوستمم میگفت گرفته 

داداشمم میگفت گرفته 

معلوم نیس باز چخبره

و من یتوکل علی الله،  فهو حسبه 

درکت میکنم کل وجودم اومده تو حلقم از سرقه

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برا گلودرد همین الان برو یه مقدار نمک بریز روی زبونت. بعدشم آب نخور. اجازه بده با بزاقت بره توی گلو. ...

کردم دیشب سرفه ام بدتر شد گلومم خوب نشد

والا همین هفته قبل گفتم خوب دیگه زمستونم تموم شد خدارشکر مریض نشدم 😣

من معلوم نیس چه مرگمه با فوت سرما میخورم این بار ک دیه کامل افتادم

بنام خدایی ک انگار قاتل پدرشم حتی اگه بعضی حرفا باعث مرگ‌کسی بشه بازم اسمشو میذاری آزادی بیان؟ آینده قراره خوب بشه:) منم یه دوره ای به خودکشی فکر میکردم ولی الان میگم زندگی اونقدرام بد نیست ♡  دوس دارم تو زندگی بعدیم یه سنگ باشم .... ۷ تا گل و میلیون ها پروانه ...؛) 
کردم دیشب سرفه ام بدتر شد گلومم خوب نشد

چندبار انجام دادی؟ منم امروز نماز صبح که بیدار شدم گلوم درد میکرد. یه بار نمک ریختم روی زبونم درجا گلومو آروم کرد. از خواب که بیدار شدم دیگه مشکلی نداشتم. 

چندبار انجام دادی؟ منم امروز نماز صبح که بیدار شدم گلوم درد میکرد. یه بار نمک ریختم روی زبونم درجا گ ...

آخه من سینه ام هم میسوزه خشکه انگار نمک که قرقره کردم بدترشده

من هم گلوم درد میکنه هم استخونام😩از درد بدن نمیتونم دراز بکشم بخوابم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
والا همین هفته قبل گفتم خوب دیگه زمستونم تموم شد خدارشکر مریض نشدم 😣

واای گلوی من سبا خشک میشه بعد الان یک هفتست گلو درد دارم ۳ تام آمپول زدم 😔😔😁

خیلی مریضی بدیه انشالله هممون زود خوب بشیم

😊