2733
2739
عنوان

در مورد وسایل مجاز در هواپیما

12967 بازدید | 13 پست
سلام خانم ها ما پرواز دادیم البته در ترکیه... تو چندونم اتو و سشوار دارم ایا در هواپیمایی مشکلی ایجاد نشه؟ مثلا گیر ندن که نباید می اوردی؟
سلام,میشه برای شادی روح پدرم دعاکنید و یه فاتحه براش بخونید خداهمه رفتگان رو بیامرزه,امین و اینکه شروع کردم واسه درس خوندن برا ارشد...دعا کنید اراده ام قوی تر بشه و سال بعد به هدفم برسم. ان شاالله ممنونم
نه گیر نمیدن البته تو چمدون دم دستیت نزار بهتره. من تو کیف دستیم یه اسپری داشتم ازم گرفتنش گفتن مجاز نیس
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر وسیله ای میشه برد ولی باید تحویل بار بدید داخل کابین نمیتونید ببرید
خدایا در برابر عظمت و بزرگیت سر به سجده میگذارم.... خدایا برای نعمتی که به من دادی شکر . خدایا تمام دوستانم را از این نعمت بزرگ بهره مند کن.آمین یا ارحم الراحمین
اخه تو کابین هواپیما مننوعه تیغ و موچین و اسپری و... ولی اتو رو موندم... تو چندون هستش و میره قسمت انبار ..اخه بی اتو و سشوار که نمیشه رفت... میترسم گیر بدن بگن بردار...اونوقت من چیکارش کنم😆
سلام,میشه برای شادی روح پدرم دعاکنید و یه فاتحه براش بخونید خداهمه رفتگان رو بیامرزه,امین و اینکه شروع کردم واسه درس خوندن برا ارشد...دعا کنید اراده ام قوی تر بشه و سال بعد به هدفم برسم. ان شاالله ممنونم
نه دیگه اینجا مملکت غریبه...یکم سخت تره...داخلی رفتم اتو گیر ندادن... فوق فوقش بگن باز کن چمدون رو و اتو رو درار بزن برق ببینیم اتو هستش...اره؟
2740
ممنون گل خانم ها
توی چمدون که تحویل میدین هر چیزی بذارین مشکلی نداره تیغ و قیچی و چاقو و هر چیز دیگه اونا که ممنوعه برای بردن داخل کابین هواپیماست یعنی توی کیف یا چمدون کوچکی که میبرین بالا با خودتون ناخنگیر یا قیچی ابرو هم باشن میگیرن
هیچ گونه تیزی و قیچی و انبر و ...تو کیفت نباشه. تو سفر عتبات هواسم نبود مینی کاتر تزیینی ام دنبالم بود ازم گرفتن هر چی التماس کردم بهم ندادن. گفتن ممنوعه. همه چیزت رو توی چمدونت بذار. خیلی دوستش داشتم .
   💝اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💝
من خیلی پرواز خارجی داشتم و دارم و همیشه اتو و سشوار میبرم هیچ مشکلی نداره البته همونطور که دوستان گ ...

ببخشید شربت ملین و میشه برد؟؟؟ البته داخل بار؟؟؟؟ چون شنیدم گیر میدن