2752
2734

این در اصل پتوعه ولی میخام بدم پشم شیشه بزارن توش بشه تشک🥹

ادامشم الان میزارم

یه شب رفتم توی صفحه نی نی سایتم دیدم همه ییییه اطلاعاتمو تایپک ب تایپک گفتم   و این گونه بود کاربری قبلی با سابقه رو ترک گفتم و تصمیم گرفتم دیگ ادم بشم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایشالله قدمش خیره

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....
2731

ایش ن کیسه خواب دختری هستن😍😍😍

یه شب رفتم توی صفحه نی نی سایتم دیدم همه ییییه اطلاعاتمو تایپک ب تایپک گفتم   و این گونه بود کاربری قبلی با سابقه رو ترک گفتم و تصمیم گرفتم دیگ ادم بشم   

دختری قراره توی تشک گاردارش ،سر‌نخوره بیوفتههه🥹🥹🥹🥹

مبارکه صاحبش 

عزیزم اون ماهو ستارهها رو چجوری انقدر تمیز دوختی روش

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

این ابرک خانوم قراره بشه تشک بازیش🥹🥹هنوز تکمیل نیست و عروسکا و میلش مونده

اینم ی تشک دیگه ی نی نی مونههه🥹🥹🥹

ایشونم پاپوشه حمونه دختری هستن😂شاید سوال بشه چرا ابیه باید بگم ک اینو چند سال فبل دوختم و مامانم ب سلیقه خودش پارچه خریده😂

حوله تن پوش سر گیر و پیشبند لیف هم داره عکسشو ندارم تو گوشیم🥹

عععررررر چقدر هنرمندددددد

ممنون عزیز دلم

2706