2733
2734
یه خونه چوبی براش گذاشتیم اصلا نمیره میترسه بهش ارزن و تخمه خام میدیم با برنج بدون نمک و تخممرغ آب ...

همون وجود خونه که گذاشتین باعث شده که تخم بذاره

اون الان نیاز شدید به جفت داره عزیزم اگه میتونین براش جفت بگیرین یا بفروشینش گناه داره حیوون

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودم عاشق حیوان و پرنده خونگی هستم 

اما مواظب باشید آلرژی و آسم  نگیرید 

پرنده خونگی خیلی آلرژی زا است ، مخصوصا برای بچه ها .

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
همون وجود خونه که گذاشتین باعث شده که تخم بذاره اون الان نیاز شدید به جفت داره عزیزم اگه میتونین بر ...

براش ب امیدخدا جفت میگیریم

بچه هام خیلی بهش وابستن

فقط میترسم جلو بچه ها رابطه بگیرن تنها نگرانیم اینه 

بچه هاهم باهوشو کنجکاون🤕

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
ممنون از اطلاعاتتون👌👌

قربونتون

برنج بدون روغن ونمک هم خیلی دوس دارن

کرم مخصوص پرندگان هم دارن خشک شدس برین پرنده فروشی دارن اونام خیلی براشون خوبه

آره عزیزم اگه واقعا نمیتونین بفروشینش منم پرندمو خیلیییی دوس دارم معمولا کنار سر خودمون میخوابه روی ...

درسته حرفتون... این هفته درستش میکنم.... تو نزدیک کسی نداره شاید بفروشمش ☹️

براش ب امیدخدا جفت میگیریم بچه هام خیلی بهش وابستن فقط میترسم جلو بچه ها رابطه بگیرن تنها نگرانیم ...

اونکه آره جفت گیری رو راحت دارن نمیفهمن نباید انجام بدن

اما وقتی دورشون خلوته

درسته حرفتون... این هفته درستش میکنم.... تو نزدیک کسی نداره شاید بفروشمش ☹️

عزیزم🥲

میفهمم چه حس بدی داره 

اما مثل اینه آدم چندین سال بچشو بزرگ میکنه اما از یه سنی باید بدی به یکی دیگه برداره ببرش🥲