2752
2734
ن اسمشونو میفهمن؟ چی بذارم نر و ماده

آره خیلی چیزا میفهمن اگه بگم هاجو واج میمونی من خودم دارم یکی بزرگ بشه براش جفت هم میخریم عاشقشیم انقدر دوسش داریم. 

ببین بزن تو گوگل ویدئوهای پیج پت پرس در مورد عروس هلندی. 

کلا تو گوگل بزنی میاره

یه دخترس دامپزشکه با ویدئو همه چیزو نشون میده

چندین ویدئوی مختلف در مورد عروس هلندی داره

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در طول روز فقط یک ساعت آزاد بذارش وگرنه روزگارتو سیاه میکنه بد عادت میشه جفت باشن بهتره،سرشون گرم ...

مال ما ۲۴ساعته آزاده هر روز حتی شبها

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             
اره اینا ارزن میخورن ویتامین چیزی نمیخواد بدم بهشون؟

ارزن و تخم کتون مخلوط بدین خیلییی بهتره تخم کتون تقویتشون میکنه ۸۰ درصد ارزن ۲۰ درصد تخم کتون ،سفیده تخم مرغ و هویج آبپز رنده شذه،کاهو شسته شده،جعفری شسته شده،و کلا انواع میوه ها عالیه براشون پرنده من که عاشق اناره

جوانه گندم هم خیلی مفیده واسشون

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
حیوون شیرینیه.... نمیدونم من چرا جدیدا انقد ازش عصبانی میشم... جیغاش اذیتم میکنه 

مگه دامپزشکی نمیبریش؟  جیغهاش علت داره

تو گوگل بزن میاره یکیش عصبانی بودنشه،  یکیش کلافه بودنش،  یا اینکه حوصله اش سر میره

منکه انقدر وابسته عروسم شدم اونم همینطور تا میرم اتاق یا دستشویی صدام میکنه. 

با حرکاتو رفتار و صداش قشنگ میفهمونه چی میخواد و با آدم حرف میزن😍

والا خودمونم برگامون ریخته بود پرسیدیم گفتن زیاد بهش رسیدین وغذا و عشق بهش دادید تخم مستی گزاشته ا ...

تخم مستی چیه؟😁

نه عزیزم پرنده وقتی از سن بلوغش بگذره و جفت نداشته باشه و غذاهایی مثل شاهدونه یا گرمیجات بخوره خود به خود تخم میذاره به خصوص اگه لونه داشته باشه

مگه دامپزشکی نمیبریش؟  جیغهاش علت داره تو گوگل بزن میاره یکیش عصبانی بودنشه،  یکیش کلا ...

فقد تنهاش میزارم جیغ میزنه... کلا بی دلیل جیغ نمیزنه من یا شوهرم میریم دسشویی یا اتاق شروع میکنه به جیغ زدن. 

من میترسم بد عادت بشن

برای من مهم نبودو نیست کلا جفتتمون چسبیدیم به هم همیشه شب موقع خواب بالا سر خودمه هرشب یا روی سرم یا روی بالش با همون صداهایی که در میاره قشنگ منظورش رو میرسونه شدیدا باهوشن ما اصلا فکرشم نمیکردیم تا این اندازه بفهمن اگه تعریف کنم تعجب میکنی میگی تا این اندازه درک دارن😍

تخم مستی چیه؟😁 نه عزیزم پرنده وقتی از سن بلوغش بگذره و جفت نداشته باشه و غذاهایی مثل شاهدونه یا گر ...

یه خونه چوبی براش گذاشتیم اصلا نمیره میترسه

بهش ارزن و تخمه خام میدیم با برنج بدون نمک و تخممرغ آب پز گاهی 

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
آره دقیقا خیلی خیلی وابسته شده جوری ک من میرم تو اتاق خواب، خونه رو میزاره روسر‌ش.... نمیتونم از یه ...

آره عزیزم اگه واقعا نمیتونین بفروشینش منم پرندمو خیلیییی دوس دارم معمولا کنار سر خودمون میخوابه روی دستمال مخصوصش

اما مجبورم بدم به یکی از آشناها که نر داره چون خیلی نیاز به جفت داره حیوون

اینام دست ما امانتن ،مثل بچه ها

نباید به خاطر علاقه ی خودمونو اونا رو عذاب بدیم 

2706