2737
2734
عنوان

یقین وسواسی حجت شرعی ندارد چقدر

233 بازدید | 27 پست

این جمله درسته من صبح یه خوابی دیدم بیدار شدم بدنم سست شده بود ولی هیچی ازم خارج نشده فقط بدنم سست بود خودمم شدید وسواسم آب زیاد هدر میدم نمازمو با تردید خوندم یه چیزی تو وجودم میگه ناپاکی ولی عقلم میگه نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وسواس باید نادیده گرفته شه 

یه بار که سر به مسئله ای دچار وسواس شده بودم یکی از دوستانم سخنی از بزرگان گفتن که الان دقیق یادم نیس ولی میگفت شیطان وقتی بخواد مانع تو بشه که میخوایی نماز بخونی یا هر کار نیک دیگه از راه وسواس وارد میشه 

🔴چرا قبل از اینکه میخوایید پست رو ریپلای کنید لایک میکنید؟!😬😤🔴 یعنی اگه تو نی نی سایت بگی نفس میکشم میگن برا کدوم شهری؟ کجایی؟ مگه هنوزم کسی هست نفس بکشه این چیزا برا عهد قاجاره🤦‍♀️😤😤 اینجا هر کسی بر اساس تفکر و عقاید خودش نظر میده وقتی نظری میپرسی با عقل خودت بررسی اش کن بعد تصمیم بگیر یاد بگیر خودت مسئول زندگی خودت هستی الکی بر اساس چهار تا نظر آتش به زندگیت نزن پشیمونی بعدش سودی نداره 😉🙃🙃 
2728

نمیدونم مرجعت کیه زنگ بزن دفترش بپرس.ولی من شنیدم خانم ها نیازی نیست تووی خواب چیزی ازشون خارج شه که غسل واجب شه چون  م ن ی ندارن و اگر ب اوج‌لذت جنسی برسن غسل واجبه. البته میگم از  دفتر مرجعت بپرس من مدیون نشم . (منم شدید وسواس پاکی نجسی دارم ولی واسه احکام نرمالم )

هیچم   هیچ
2738
نمیدونم مرجعت کیه زنگ بزن دفترش بپرس.ولی من شنیدم خانم ها نیازی نیست تووی خواب چیزی ازشون خارج شه که ...

مرجعم مکارم شیرازی منم موندم همه هم میگه باید نادیده بگیری 

بله میدونم یعنی اینم از وسواسه نادیده بگیرمش

خودت بهتر میدونی یه بی رمقی و سستی ساده بوده یا نه! اگه میدونی اتفاقی نیفتاده دلیل نداره هی بگی نکنه شده!

🔴چرا قبل از اینکه میخوایید پست رو ریپلای کنید لایک میکنید؟!😬😤🔴 یعنی اگه تو نی نی سایت بگی نفس میکشم میگن برا کدوم شهری؟ کجایی؟ مگه هنوزم کسی هست نفس بکشه این چیزا برا عهد قاجاره🤦‍♀️😤😤 اینجا هر کسی بر اساس تفکر و عقاید خودش نظر میده وقتی نظری میپرسی با عقل خودت بررسی اش کن بعد تصمیم بگیر یاد بگیر خودت مسئول زندگی خودت هستی الکی بر اساس چهار تا نظر آتش به زندگیت نزن پشیمونی بعدش سودی نداره 😉🙃🙃 
بیدار شدم یکم سست بودم ولی لرزشی حس نکردم چون منم خیلی وسواسم تو پاکی و نجسی گفتم بپرسم 

منم همینجورم به شدت روی احکام مخصوصا غسل و‌نجاست حساسم..

برای من پیش اومد مثل شما زنگ زدم مرجعم گفتن غسل واجب هسنش،حتی اگه چیزی خارج نشه وقتی به اوج رسیدی وقتی بدنت سست بوده غسل براتون واجبه.. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
2706