2733
2739
عنوان

قضاوت ممنوع🚫

73 بازدید | 5 پست

برای خودم به شخصه اتفاق افتاده توی هر زمینه ای حتی کوچکترین قضاوت هم کردم سرم اومده همون شرایط.

الان هم توی شرایط خوبی نیستم دچار کارما شدم لطفا برای هدایت شدنم دعا کنید.

🫀خدایا نجاتم بده 🤲🫀هرکی امضام خوند لطفا برای آرامشم صلوات بفرسته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اگه اینجوری باشه از این به بعد باید سرمون رو تو برف کنیم هر چیز بدی دیدیم اعتراض نکنیم. حالا راج ...

درسته ادم نباید سرش تو برف باشه ولی تنها خدا میتونه قضاوت کنه .بنده خدادفقط باید راهنمایی کنه

یه رازی بین من وخدا هست کارمای من

2731
درسته ادم نباید سرش تو برف باشه ولی تنها خدا میتونه قضاوت کنه .بنده خدادفقط باید راهنمایی کنه یه را ...

خیلی از مسائلی که ما راجع بهشون قضاوت میکنیم دو سر داره و خیلی از اوقات هیچ کدوم از این دو طرف کاملا بی گناه نیستن . من هم از کارما میترسم اتفاقا کارما خورم قویه سریع تاوان حرفامو پس میدم ولی بازم چیزی که به نظر خودم درسته میگم چون معتقدم سکوت در برابر کار اشتباه عین تشویق به اون کاره

خیلی از مسائلی که ما راجع بهشون قضاوت میکنیم دو سر داره و خیلی از اوقات هیچ کدوم از این دو طرف کاملا ...

بله نظر شماهم درسته