2752
2734
نمیدونم تاحالا نشنیده بودم  شمابامطالعه و تحقیق به این نتیجه رسیدید؟یعنی بعد این تو چله ها شرک ...

بله،شما تجربیات روزمره مردم ببینید همینه ،اگه بتونید  عالم علم اعدادی ببینید بهتون میگه طبق اسمتون چه سوره و چه دعایی با چه تعداد براتون سبک هست

اگه توی چله ای خواستید شرکت کنید حتما خیرات برای رفع سنگینی بدید و خودتون یکی به چله اضافه کنید یا یکی کم کنید یا همراهیشون‌کنید ولی نیت چله برندارید

میتونید کتابهای قدیمی درمورد زندگی عارفان مثل منازال سائرین و کتابهای شبیه این بخونید تا مطمئن بشید 

طبیعت ثابت کرده همیشه بعداز سخت ترین زمستونها زیباترین بهارها میاد ،همبن باعث میشه آدمهای زلال به حکمت خدا اعتماد کنند ⭐    
بله،شما تجربیات روزمره مردم ببینید همینه ،اگه بتونید  عالم علم اعدادی ببینید بهتون میگه طبق اسم ...

ممنونم برام جالب بود تاحالا نشنیده بودم

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من یه مدت بسکی تو اینستاگرام گشتم هی راجب چاکراها و مراکز انرژی بدن میدیدم و مدیتیشن کرد ...

عزیزم

مدیتیشن چه ربطی به چشم سوم داره؟

مگه تمرکز روی زندگی در زمان حال نیست؟

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼