2752
2734

من گسی بودم که تو همین نینی سایت گفتن امام زمان من گفتم مگه وجود داره در این حد بودم من چون نمیتونستم باور کنم چجور یکی اینهمه عمر کرده تا وارد علوم متافیزیک شدم و متوجه شدم چیزی به اسم پرتال زمان وجود داره و زمان فقط برای ما انسانها که تو بعد سوم هستیم وجود داره الان از خودم خجالت میکشم که انقدر ناآگاه بودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مدتیه داره زیر نظریک خانم مدیتیشن می کنم این گروه خودشون بین ساعت ۳تا۵ صبح مدیتیشن می کنند من هروقت بیدار می شم درحد ۵ دقیقه اما اونا زیاد 

اتفاقای عجیبم برام افتاد 

زندگی یک بازیه ومن برای برد بازی می کنم ....  
2731
یعنی این پاکسازی و عبارتایی ک میگه متاسفم منو ببخش متشکرم دوستت دارم هم جز اینچیزایی که شما میگی هست ...

مدنم هوآپونوپونو انجام می‌دادم هرکاری انجام می‌دادم بجز کاری که خدا گفته بود 

هوآپونوپونو بعد فهمیدم همون استغفرالله ربی اتوب الیه خودمونه حتی شیشه آب خورشیدی هم گرفتم پاکسازی چاکرا فقط با رعایت رفتار درست صورت میگیره مثلا چاکرا ریشه مال و آدم خسیس چاکرا ریشه اش ضعیف باید زو خصلت و رفتار اون چاکرا کار کرد نه مانتراهایی که معلوم نیست چه کدهایی بصورت سابلیمینال توشون گذاشته شده

من مدتیه داره زیر نظریک خانم مدیتیشن می کنم این گروه خودشون بین ساعت ۳تا۵ صبح مدیتیشن می کنند من هرو ...

این که سر تایم مشخص میان مدیتیشن می‌کنند دارن همسویی انرژی می‌کنند و فقط شیاطین از انرژیتون تغذیه می‌کنند و به بند اتصال و هاله های بدنتون می‌چسبند  و با خودشون سیاهی بدبختی میارن تو رو خدا نکن خواهش میکنم من پسردایی ام تو حلقه عرفان بود کانال میخوان باز کنن برای ورود اجنه برای آزاد کردند یاجوج و ماجوج که توی ماه هستند میخوان ذوالقرنین بشکنن تو قرآن هم هست آخر زمان یاجوج ماجوج میان نکنید نمیدونید دارید چیا رو وارد دنیای انسانی میکنید چون نمیبینید

یکم تحقیق کنید خودتون یه استاد هست استاد کاوه تو یوتیوپ برید ببینید صحبت‌های متافیزیک و علمی شو بشنوید بفهمید برای جنگیدن و جلوگیری کی دارن کار می‌کنند خودتون برید تخثحقیق کنید همتون به خدا می‌سپارم 

یکم تحقیق کنید خودتون یه استاد هست استاد کاوه تو یوتیوپ برید ببینید صحبت‌های متافیزیک و علمی شو بشنو ...

تایپکم بخون می تونم بادیگران همفرکانس بشم هرفکری می کنم دیگران انجام می دن البته کنترل ندارم روی   بعضی  پیش می یاد 

زندگی یک بازیه ومن برای برد بازی می کنم ....  
تایپکم بخون می تونم بادیگران همفرکانس بشم هرفکری می کنم دیگران انجام می دن البته کنترل ندارم روی&nbs ...

منم یه مدت مدیتیشن میکردم ،حالم خوب میشد ولی اتفاقات سخت و اسفناک زیادی برام افتاد ،خواسته خدا بود قدرت تحمل بهم داد،بعد دیگه ترکش کردم البته اشتباه دیگه این بود که وارد گروهای چله گیری شدم ،چله انواع سوره ها یا نمازها و...حتی اینها هم بدون علم انجام بشه نیروهای شیطانی آزاد می‌کنه ،خدا هرچیزی حد تعادل قرار داده 

متاسفانه از دین اسلام چنتا مطلب بهم چسباندن که همون باعث فراری دادن مردم از اسلام شده 

اسلام واقعی طبق قرآن باعث رستگاری انسان هست.

طبیعت ثابت کرده همیشه بعداز سخت ترین زمستونها زیباترین بهارها میاد ،همبن باعث میشه آدمهای زلال به حکمت خدا اعتماد کنند ⭐    

سلام خوبین

من تاپیکتونو خوندم خیلی تعجب کردم

یه قسمتی که گفتن قرآن خوندن و نماز و اینا باعث جذب انرژی شیطانی میشه رو واقعا نمیفهمم!

و یه بخشی که شما میگین مدیتیشن مضره و نماز شیطانه! در صورتی که من همیشه وقتی انجام دادم فقط ارامش گرفتم

نماز هم میخونم همیشه

دنبال باز کردن چشم سوم و کندالینی نرفتم و همیشه برام سوالن که مگه چه اتفاقی میوفته؟ و اتفاقا یکی از دوستام میخواست چشم سومشو باز کنه و هیچ کدوم از سوالای منو جواب نمیداد بعدشم منصرف شد و بازم علت منصرف شدنشو بهم نگفت و این خیلی برام عجیب و مبهمه

ولی من از مدیتیشن خیلی استفاده بردم چرا اینطوری میگین برام توضیح بدین لطفا

درخواست دوستی میدم لطفا قبول کنین❤

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
منم یه مدت مدیتیشن میکردم ،حالم خوب میشد ولی اتفاقات سخت و اسفناک زیادی برام افتاد ،خواسته خدا بود ق ...

گروه چله سوره ونماز بیشتر توضیح میدی؟چطور به این نتیجه رسیدی؟

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
گروه چله سوره ونماز بیشتر توضیح میدی؟چطور به این نتیجه رسیدی؟

تو گروهای چله سوره و نماز نگاه کن ،یه تعدادی هستن میگن ما اینقدر چله برداشتیم نه تنها به خواستمون نرسیدیم بلکه مشکلاتمون بیشتر شد،یه نفر میبینی میگه من فلان چله برداشتم تمام نشده خواسته غیر ممکنم اتفاق افتاد. مگه میشه چله سوره حشر برا یکی خوب و برا یکی بد باشه؟نه چون قرآن و راز و نیاز همه اش خیره ،ولی طبق علم اعداد یک سوره یا نماز یا دعا اگه طبق اسم شخص خونده بشه خیرات بهش میرسه و اگه بدون حساب باشه در مسیر سختی قرار میگیره ،اینکه میگن فلان دعا یا ختم با احتیاط بردارید به خاطر همینه چون برا مراحل عرفان و پاک شدن روح انسان سختیهای زیادی جلو راه پیش میاد و هرکسی توان تحمل اون سختی‌ها نداره.چله نشینی برا پیامبران و عارفان زیاد بوده که بعداز مراحل سخت به طبقات عالی عرفان رسیدن از چله حضرت موسی تا چله پیامبر در غار حرا

بهتره هر سوره یا نمازی یک بار یا چهل و یک بار بخونید 

طبیعت ثابت کرده همیشه بعداز سخت ترین زمستونها زیباترین بهارها میاد ،همبن باعث میشه آدمهای زلال به حکمت خدا اعتماد کنند ⭐    
تو گروهای چله سوره و نماز نگاه کن ،یه تعدادی هستن میگن ما اینقدر چله برداشتیم نه تنها به خواستمون نر ...

نمیدونم تاحالا نشنیده بودم 

شمابامطالعه و تحقیق به این نتیجه رسیدید؟یعنی بعد این تو چله ها شرکت نکنیم؟

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛