2752
2734
عنوان

پیدا شدن گوشی دزدی با همیاب 24

234 بازدید | 9 پست

خانوم ها کسی بوده که گوشی دزدیده شده اش با همیاب 24 پیدا شده باشه. یا الکی 100 تومن دادیم. الان ده روزه گوشیم گم شده، ندزدیدنش  و خطش رو هم سوزوندم. یعنی میشه تو این ده روز سارق یه سیم کارت جا ننداخته باشه توش

چیزی که رفته دیگه رفته احتمالش خیلی کمه

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

تا الان قطعاتشو فروختن😂😂😂

اگه چشمت افتاد بخون😋😋😋😋اول آنکه  دوستت دارم بی قید و شرط دوم آنکه هر آنچه بین ما شد اولی را از یاد نبر    .........................................در خواست دوستی قبول نمیکنم( دیگه ناراحتیتون پای خودتون😀)...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اون بی شرفی ک میدزده کارشو بلده  مال منم ماه پیش از تو کیفم بردن  همیاب ثبت کردم اما پید ...

من گوشیم find me داشت من فعال نکرده بودمش. الان که دوباره خریدم اولین کار قبل وارد کردن مخاطبین ام فاید می رو فعال کردم.