2733
2739
عنوان

جاتون خالی

149 بازدید | 5 پست

اومدم فیشال و درماپلنینگ

اوخیش بعد سه ماااه پوستم کدر شده بود

خودم اسکین تراپیستم

۲۰ روزم بود سالن نیومده بودم خیلی هوام عوض شد

🩵🩵🩵🩵

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

خداروشکر ک حالت خوبه و حس خوبی داری الان،خوشحالم برات

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی میام اینجا، کاربری دست دوستمم هست🌱   •        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خداروشکر ک حالت خوبه و حس خوبی داری الان،خوشحالم برات

مرسی دوستم

مهربوووون❤️🩵🩵❤️🩵❤️🩵

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
ایشالا 🩵

میشه درخواست منو قبول کنین 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇