2737
2739
عنوان

خانواده همسرم خیلی شکمو هستن

322 بازدید | 25 پست

خیلی برام عجیبه هرجا میرن ب فکر اینن چی بخورن شام ناهار برن . یکسره درحال خوردن هستن توقع دارن هرچی میخوری براشون ببری . زیادی شکمو ان خیلی رو اعصابه این کارشون . من مجبورم برای اینکه شوهرم سربلند باشه حواسم به این قضیه باشه تحویلشون بگیرم چون بقیه هم اینکارو میکنن و عزیز هستن ‌ ولی من متنفرم ازینکه خودم نباشم و نمایشی باشم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من طبقه بالا شونم مهمون بیاد باید خواهر شوهرمم باشه آقا این خییییییلی شکموعه بی اجازه یخچال باز می‌کنه هرچی شکلات رو میز میخوره مهمون شیرینی بیاره میارم برا پذیرایی بعد این دوباره با عجله میاد تو آشپزخونه از تو جعبه باز برمیداره خیلی عصبی میشم برای ی دختر زشته 

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪
2740

کاری به شکمو بودن ندارم ولی اینکه میگی خودم نباشم نقش بازی کنم بیشتر برام عجیبه تا شکمو بودن 

مگه شما خودت و خانوادت چیزی نمیخورین

فرهنگا متفاوته شاید خانواده شوهرت میزبانی و مهمانی و بریز بپاش بیشتر از شما باشه 

اتفاقا خیلی خوبه آدم بتونه با جون و دل از مهمانانش لا انواع خوراکی و غذا پذیرایی کنه 

اینجوری باشن خیلی بهتر از اینه مه بیای بگی شوهرم کم میخره جلو مهمون چی بذارم