2737
2739
عنوان

امان از همسایه بیشعور

218 بازدید | 11 پست

پسر معتاد همسایه پاییتی بیکار علافه

صبح تا شب خونس

حالا چند ماه یه سگ اورده تو پارکینگ تو انباریش نگهداری میگنه بخدا پارکینگ بوی گوه گرفته 

دارم خونه تکونی میکنم داشتم پنجره اتاق بچه هارو کف مالی میکردم دیدم پسره سگه رو اورده تو حیات سگه دستشویی بزرگ کرد این عنتر آقا هم با خاک انداز گوه سگه رو برداشت انداخت سطل زباله پارکینگ

بعد در انباریشونو باز کرد که سگه بره تو انبار سگه دوباره برگشت تو حیات جیش کرد 

اینم بدون اینکه حیاتو اب بکشه اومد رفت خونشون

بنظرتون شب به شوهرم بگم بره دم خونشون؟

قوز کن.این دنیا ارزش ندارد،۸ لیوان آب هم نخوردی،نخوردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اَه خاک توسرش آره حتما بگو

خودش سگه لنگه خودشم اورده انداخته تو انباری صبح تا شب صدای سگه میاد حالا به جهنم اورده حداقل ان و گوه سگه رو نریزه تو پارکینگ

2731
اره بهشون بگو بعد اگه رعایت نکرد میتونی به دلیل احترام نگذاشتن به حق همسایه ازش شکایت کنی

شوهرمو شب بفرستم بره در خونشون

لامصب مادره زنه خوبیه باهاش رودروایسی دارم

2740

ما هم مشكل شما رو داريم 

كاش دولت تصويب ميكرد نگهدارى سگ تو آپارتمان جرم 

والا ديوارا كه ديوار نيست ،از صبح تا شب صداى واق زدنش تو سرمون 

من كه به خدا واگذارشون كردم ميگم به شوهرم شكايت كنيم ميگه مردم انقدر بد شدن برامون مزاحمت ايجاد ميكنن 

كثيفى و نجس بودنشون هم كه بماند ديگه 

فقط خدا بهشون فهم و شعور بده 

ما هم مشكل شما رو داريم  كاش دولت تصويب ميكرد نگهدارى سگ تو آپارتمان جرم  والا ديوارا كه ...

ما هم این مشکل رو داریم. دختر مجرد چند ساله سگ اورده و دستشویی سگه تو حیاط ما انجام میشه. ازش شکایت کردم. تو دادگاه ازش تعهد گرفتن نباید سگه بره تو مشاعات. ولی انقدر دختره پرروئه دوباره میبره. منم دیگه ولش کردم.