2733
2734
عنوان

نیازمند رحم اجاره ای

138 بازدید | 11 پست

با سلام

نیازمند رحم اجاره ای در تهران یا  حومه  تهران  می باشیم 

خانم حتما زیر 30 سال باشه و اعتیاد به سیگار و قلیان و ...نداشته باشه کاملا سلامت روحی و روانی داشته باشه و اگر متاهل هست حتما رضایت همسر را داشته باشه و 150 میلیون و ماهی2 میلیون هم پرداخت میشود خواهشمندیم اگه کسی با این شرایط هس حتما اعلام کنه تا شماره تماس بدیم و شرایط را اوکی کنیم و کارهایش را شروع کنیم

با تشکراز شماها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاهل که نمیتونه رحم اجاره بده  فکر کنم باید با همسر کسی که رحم اجاره ایی میخواد صیغه محرمیت ب ...

خیر میتونه..ربطی نداره...فیلمشم چنتا ساختن ک سینمایی

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2731
رحم خودت چه مشکلی داره مگه؟ببخشید که میپرسم

خودم  رحمم  مشکلی نداره من براخواهرم میخام  رحم اونم  مشکلی نداره  ولی بچه هاش نمی مونه و  اعصابش خورد شده و خسته اس دیگه..داستان مفصل هس...حالا کسی را برای  رحم اجاره ای سراغ دارید؟

خودم  رحمم  مشکلی نداره من براخواهرم میخام  رحم اونم  مشکلی نداره  ولی بچه ...

نه عزیزم ولی طب سنتی کار میکنم ومیدونم اگر رحمش رو پاکسازی کنه مشکلش حل میشه وانقد هزینه لازم نیست

نه عزیزم ولی طب سنتی کار میکنم ومیدونم اگر رحمش رو پاکسازی کنه مشکلش حل میشه وانقد هزینه لازم نیست

عزیزم یه سوال  خواهرم تازه سقط کرده و  کمی بقایا مونده و نمیخواد کورتاژ که  چیا بخوره؟؟؟؟؟