2752
2734

یهو نگاه میکنی میبینی ادمی که اصلا به هم ریطی ندارین و رسیدنتون به هم به اندازه فاصله زمین تا آسمونه  یه دفعه برات مهم میشه دنبال خریدن توجهشی ،اون توی جمعی یاتو  مهمونی باشه یه شادی میاد تو دلت انرژیت چندبرابر میشه  وقتی باهاش چشم تو چشم یا همکلام میشی همش به این فکر میکنی کاش  میفهمیدم یعنی اونم حسش به من اینه؟با رفتنش دلت میگیره وبی انرژی انگار همه رفتن و کسی نیس دیگه،نمیدونم اسم این حس مسخره ناخواسته خودآزار و چی میشه گذاشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
متاسفانه شب بیداری در پیش داری  فکرایی که هیچ وقت تموم نمیشه بخاطر یه حرفهایی که نمی‌زنی ...

اخه اصلا هیچ ربطی به هم نداریم میگم که امیدبه رسیدن در حد فاصله زمین تا آسمون

اخه اصلا هیچ ربطی به هم نداریم میگم که امیدبه رسیدن در حد فاصله زمین تا آسمون

میگی چون با منطق نگاه می‌کنی اما احساست از طرف دله نمیتونی با منطق ساکتش کنی و روی رفتار ناخودآگاهت تاثیر داره 

Mr bobi
علاقه یک طرفه که فقط خودتو نابود میکنه، نابود به معنای واقعی....

چرا ادم به این فکر نمیکنه اخه ما چه ربطی به هم داریم چرا من باید ناخواسته از وجود یه ادم که هیچ ربطی به من نداره انرژی بگیرم وبا وجودش شادی بیاد تو دلم

نه یه خود آزاری خوش آینده  مثل یه زخم که میخاره تا حدی که زخم میشه

خوشایند که اره تا وقتی هست که اونم  زمانش خیلی محدود، زمان نبودنش بیشتره تنهایی بهش فکر کردن بیشتره انتظار اینکه کی میخوام دوباره ببینمش تا اون حیای خوب و تجربه کنم آزار دهنده تره ،من فقط دنبال دلیلشم راه مقابله باهاش

چرا ادم به این فکر نمیکنه اخه ما چه ربطی به هم داریم چرا من باید ناخواسته از وجود یه ادم که هیچ ربطی ...

من دوسال شرایط شما رو داشتم و داغون شدم، کم کم این علاقه زیاد شد و خودمو بیشتر داغون کردم و اون سالها به نظر سالهای سیاه زندگی منه و به خاطرش تصمیمات اشتباه بوی گرفتم.

اگه میتونی خودتو از همین اول نجات بده