2737
2734
عنوان

برا سوغاتی چقدر هزینه کنم

174 بازدید | 20 پست

سلام دوستان  من کیش زندگی میکنم و میخوام برم خانواده هامون را ببینم اما نمی‌دانم چقدر هزینه کنم یه دوهفته ای تهرانم  که خانه هرکس یه وعده میرم ا شما چقدر برای سوغاتی برای خانواده نزدیک ، خواهر برادرها و بچه هاشون هزینه می کنید.  
.  نمی دونم انقدر که هزینه می کنم برای سوغاتی منطقیه یا نه؟

تا خدا نخواد هیج چیزی اتفاق نمی افته خدایا پس خوشبختیم رو بخواه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میتونی برای هر خانواده یه سوغاتی بگیری یعنی برای تک تک اعضا نگیری کسیکه یه جا دایم زندگی میکنه توقعی ازش نمیره که هربار میاد برای همه سوغاتی بیاره 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740
چکاریه بابا برا همه سوغاتی بگیری فک کنم بابد پول زیاد خرج کنی 

دقیقا اما عادت دادم متاسفانه  و توقع دارن البته خوب من هم یه وعده میرم خونشون اما حداقل برای هرکس هر سری ۴۰۰ ۵۰۰ تومن خرج میکنم

من یه سفر اومدم قشم برای خاله ها روسری اوردم برای دخترخاله هام شلوار برای جاری هامم شال برای مادرشوهرم لباس ولی بهترین چیز شال و روسری هست😉

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
میتونی برای هر خانواده یه سوغاتی بگیری یعنی برای تک تک اعضا نگیری کسیکه یه جا دایم زندگی میکنه توقعی ...

اره من برای بچه ها شلوار خریدم اما میگم شکلات و ..بگیرم کنارش اما از آن ور هم حساب میکنم کلی میشه خانواده دو طرف

من یه سفر اومدم قشم برای خاله ها روسری اوردم برای دخترخاله هام شلوار برای جاری هامم شال برای مادرشوه ...

کی رفتید   و میتونم بپرسم چقدر هزینه کردید

دقیقا اما عادت دادم متاسفانه  و توقع دارن البته خوب من هم یه وعده میرم خونشون اما حداقل برای هر ...

کم‌کن شکلات کافیه خونه هرکی رفتی منم میخریدم دیدم فایده نداره دیکه الان در حد سالی یه بار میگیرم

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد
فقط  واسه بچه ها بگیر و پدر مادراتون

اینکه تو رنجی هزینه کنم که هم برام بد نشه و هم از آن طرف برای خودم سنگین نشه سوالم به نظرت ۳۰۰  هزارتومن خانواده ای کمه یا زیاد یا ۴۰۰ هزارتومن