2733
2734

؟؟؟

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوتاشو  انجام میدم😂🤝🏻

تا ۵ سال تعهد باید بدم که ادامه تحصیل ندم

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2738
هر دو باهم اول استخدام  شو بعد گواهی بگیر که همزمان تحصیل هم انجام بدی و هر دو رو خوب باشی و ت ...

تا ۵ سال تعهد داره که ادامه تحصیل ندم

تا ۵ سال تعهد باید بدم که ادامه تحصیل ندم

این رو نمیدونم واقعا

من شرایط خودم رو گفتم ک دوتاش رو دارم انجام میدم

دانشجوی مشاوره ی فرهنگیان❤️درونگرای برونگرا نما😂یک عدد معتاد به کتاب و باشگاه😌
تا ۵ سال تعهد داره که ادامه تحصیل ندم

چه کاریه

کدوم موسسه یا سازمان

۵ سال چیزی نیست

اصن میتونی سال اول بری اگه راضی باشن و روابط خوبی بسازی میتونی هر دو رو باهم داشته باشی

خواهش می كنم برای سلامتی خونوادم دعا كنید. ممنون
هر دو باهم اول استخدام  شو بعد گواهی بگیر که همزمان تحصیل هم انجام بدی و هر دو رو خوب باشی و ت ...

متاسفانه اکثر کسایی که استخدام شدن به نظر میرسه پشتشون باد خورده و دیگه ادامه ندادن

چه کاریه کدوم موسسه یا سازمان ۵ سال چیزی نیست اصن میتونی سال اول بری اگه راضی باشن و روابط خوبی ب ...

وزارت بهداشت

وزارت بهداشت

اون که خیلیا کار و درس همزمان داشتند دقیق نمیدونم اما نزدیکانی بودن که هم طرحشونو انجام دادن و هم درس خوندن

بعضیا هم همزمان درس و کار رو انجام دادن

تو همکارا هم میتونی ببینی بپرسی

خواهش می كنم برای سلامتی خونوادم دعا كنید. ممنون
اون که خیلیا کار و درس همزمان داشتند دقیق نمیدونم اما نزدیکانی بودن که هم طرحشونو انجام دادن و هم در ...

پزشکی فرق داره تعهد میگیرن البته بازم بسته به پارتی و اینا داره. بعدم وقتی کار میکنی برای پزشکی نمیتونی خوب درس بخونی و رشته خوبی برای تخصص قبول بشی چونکه رقابت سر ۲۰۰ ۳۰۰ نفر اوله