2752
2734
عنوان

کادوی شوهرم رو قبول نکردم!

| مشاهده متن کامل بحث + 2537 بازدید | 85 پست
هر سری میگم هر سری دعوا میشه صفر تا صدش در حد ۵ ثاینه ست همچین داد و بیداد میکنه آدم میگه حرف نزنم ...

ان شاالله متوجه این بشن ک نهایتش کسی جز همسر و بچه براشون نمیمونه و هوای شما رو بیشتر داشته باشن💖

راستی عزیزم سوره مزمل هر روز بخون

ذکر یا ودود هم زیاد بگو

الان این پست تون رو دیدم. آره درسته حرفهات. دیگه ممکنه واسم نخره حتی دیگه روم نمیشه بهش بگم و ازش ...

اشکال نداره اینم دیگه گذشت بهش فکر نکن به فکر اینده باش مثلا همین ولنتاین بهش بگو برید بیرون غذا بخورین و بعد باهم برین مغازه واسه هم حتی ی چیز کوچیکم شده بگیرید .اینجوری فراموش نمیکنه به قول خودتون سهل انگاری نمیشه دیگه تازه بهتونم خوش میگذره 

گویی همه خوابند کسی را به کسی نیست..!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره اینم دیگه گذشت بهش فکر نکن به فکر اینده باش مثلا همین ولنتاین بهش بگو برید بیرون غذا بخو ...

مرسی عزیزم 

بله درسته 

امیدوارم بتونم با به وجود آوردن ی خاطره ی خوب امشب رو پاک کنم از ذهن هر دومون

میدونم حس خشم تو دلت جمع شده بوده ولی اگه دلت میخواد بازهم برات گل بخره با این کاری که کردی از هدفت ...

بله دقیقا کار بدی کردم

دیگه زبونم دراز نیس که بهش غر بزنم برای کادو نگرفتن!😒

2731
مردا و آدما مخصوصا تو ایران انقدررررر مشغولیت دارن که حساب نداره این ارزش داره که خودش خواسته خریده ...

بله باهاتون موافقم ، خصوصا تو این شرایط بد اقتصادی قبول دارن که مشغله آدمها زیاد شده. 

اما باید بگم به خواست خودش نبود ،از بس بهش گفتم امروز  برام خرید. کاش گل نمیخرید. من گل خیلی دوست دارم. اما دلم ی هدیه ماندگارتر میخواست.  پول همین گل رو میرفت ی شال یا روسری یا اسپری میخرید ...

نمیدونم خیلی کلافه ام... فقط میدونم دق دلی دارم ازش،  از طرفی هم ناراحتم براش 

بله باهاتون موافقم ، خصوصا تو این شرایط بد اقتصادی قبول دارن که مشغله آدمها زیاد شده.  اما بای ...

عزمزمه زیادی تند نرو میدونم ناراحتی ولیزناراحت نباش هر چیزی بلخره یه روزی از دست میره همه چی یاد اون گل و خاطرش همیشه موندگاره ابن مهمه نه وسیله ای که خریده 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
همسر من اول بقیه براش در اولویتن خانواده  خواهر و بردار و خواهرزاده و ... و دوستاش  و همکا ...

گناه خیلی بزرگی داره مرتکب میشه شوهرش.

حتی خدا هم گفته با اون همه ارزشی که پدرومادر دارن وقتی پولت یا فقط برای پدرومادرت میرسه یا زن و بچت! باید خرج زن و بچت کنی وگرنه خدا هم راضی نیست 

حال منوشماخیلی شبیه همدیگه هستش من قصددوستی ندارم فقط میخوام شمامنوراهنمایی کنین به عنوان یک زن اگه ...

دارین پستهای من رو میخونید من خودم دچار مشکلم 

اگر فکر می‌کنید میتونم کمک تون کنم موردی نداره

دارین پستهای من رو میخونید من خودم دچار مشکلم  اگر فکر می‌کنید میتونم کمک تون کنم موردی نداره

حال شمارومن دارم فقط جاهامون عوض شده حاظرم هرچیکه دارم روبدم اززندانیکه زنم واسم درست کرده رهابشم بایک بچه ۵ساله نمیدونم چیکارکنم 

کاربراقا هستم