2733
2739

من گفتم عصبی شد گفت چچچرررت نگو 

شما تاحالا گفتین؟ 

شوهرمن سرد مزاج شده به شدددت گفتم من خوب نیستم مشکل از منه برو بایکی دیگه امتحان کن 

خیلی غصه تو دلمه چندساله که مشکل داره باهرزبون و هرجوری بهش گفتم و به فکر درمان نیست

من خسته خستم دیگه حوصله ندارم

پیش نیومده

ولی بگم میگه دیونه شدی قاطی کردی😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

چرا باید همچین حرفی بزنم؟

چون بعد این حرف هر چیزی بشه مقصرش خودمم 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا باید همچین حرفی بزنم؟ چون بعد این حرف هر چیزی بشه مقصرش خودمم 

اصلا هرچیزی بشه، ببینم تهش چی میشه بالاخره

اگه با حرف من میخواد استارت بخوره خب بخوره

نه گفتم برو منو طلاق بده یکی عین خودتو بگیر.گفته البته که میرم .بهترینا واسم میمیرن😂

اونم به من گفته طلاقت میدم برو بیین مثل من میتوتی پیدا کنی.گفتم سه تا مثل تورو هزارتومن میفروشن مثل تورو میخام چیکار.میرم یه مرررررددددد واقعیپیدا میکنم

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
اصلا هرچیزی بشه، ببینم تهش چی میشه بالاخره اگه با حرف من میخواد استارت بخوره خب بخوره

راهش اینی نیست که میری

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2740
نه گفتم برو منو طلاق بده یکی عین خودتو بگیر.گفته البته که میرم .بهترینا واسم میمیرن😂 اونم به من گف ...

پس شما فرق دارین ،تو دعوا گفتین؟ بعدش اوضاع بهترشد؟

احتمالا حرفتون رو گوش میکنه که نگید به حرفش اهمیت ندادید  

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل
2706