2752
2734
صورت دخترم چند تا بخیه خورده، به نظرتون پماد کنتراکتوبکس بهتره یا استراتامد؟ برای اینکه جاش نمونه، از غصه دارم از پا درمیام، کسی تجربه داره از این دوتا پماد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روزی دوبار استفاده کردم بیست روز به نظرم اگه تا یه ماهو نیم میزدم بهتر بود بعدم اینکه وقتی میزنی جاش میخاره و پماد سفت نیشه و حالت پوسته میشه نباید دست بزنیش باید تحمل کنی وگرنه اثر نداره. ممکنه دخترت بخاطر خارش اونو حدا کنه
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
معلوم هست ولی خیلییییی کمرنگ. اخه مال من حراحی خال بود. خالشم اندازه یه نخود بود الان خط محو هست
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏