2733
2734
عنوان

خانم هایی که ارز دیجیتال دارید

663 بازدید | 46 پست

خیلی کشید بالا امروز

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا؟

اره واقعا اگه کسی از اول هفته ارز خریده بود کلی دخل کرده بود. اتریوم تو یه هفته ۱۴میلیون رفت بالا

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2740
اره واقعا اگه کسی از اول هفته ارز خریده بود کلی دخل کرده بود. اتریوم تو یه هفته ۱۴میلیون رفت بالا

من دوساله خریدم دست کسیه هیچ خبری خوشی بهم نمیده😥

انسانها  تنها  به« مهر »برترند  ز  همدیگر
۲درصد مگه مهمه؟

خانم بیت_ کوین ۸درصد امروز رشد داشته.

یک اتریوم عزیزم نه بخشیش

تلوخدا اگر نظرت با من یکی نبود توهین نکن ما هم وطنیم نه دشمن هم ما زنیم همه پشت هم!
یک اتریوم عزیزم نه بخشیش

اره دیگه یه دونه.

من دوساله خریدم دست کسیه هیچ خبری خوشی بهم نمیده😥

دوسال پیش که کلا هنوز تو ضرر هستید. اون زمان خیلی قیمت ها بالا بوده هنوز به اون محدوده نرسیده

خانم بیت_ کوین ۸درصد امروز رشد داشته.

خب داشته باشه جوری،میگی انگار یک بی ت کوین داشتی 

بخشی از،بی ت کوین داشتن تاثیر آن چنان نداره 

تلوخدا اگر نظرت با من یکی نبود توهین نکن ما هم وطنیم نه دشمن هم ما زنیم همه پشت هم!
2706