2733
2734

وقتی پایه ایمپلنت رو براتون گذاشتن قبل اینکه دندون روش سوار بشه شما تو دهنتون حس می‌کردند پایه رو ؟ یا تو اینه خودتون پایه رو میدیدید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دو نوعه انگاااری 

کوتاه بلند داره پایه

برا من بلند بود بله هم حس میکردم هم میدیدم

برای همکارم کوتاه بود بزور دیده میشد دهنشو وا میکرد کامل یچیزه نقره ای طوری دیده میشد 

ما کسیو کوچیکتر از خودمون ندیدیم،کسیم خودشو بزرگتر از ما ندونه:)
2731
دو نوعه انگاااری  کوتاه بلند داره پایه برا من بلند بود بله هم حس میکردم هم میدیدم برای همکار ...

من پایه ایمپلنت رو گذاشتم الان روش بخیه هست اما نه چیزی میبینم نه حس می‌کنم طبیعیه بنظرت ؟

من پایه ایمپلنت رو گذاشتم الان روش بخیه هست اما نه چیزی میبینم نه حس می‌کنم طبیعیه بنظرت ؟

اره طبیعیه حالا بخیه و ایناتو برادری شاید مشخص بشه نگران نباش 

ما کسیو کوچیکتر از خودمون ندیدیم،کسیم خودشو بزرگتر از ما ندونه:)

وقتی پایه رو گذاشت خیلی درد داشتی؟؟ 

برای خوشبختی و کامیابی همدیگه دعا کنیم  اینو گذاشتم برای امضام که همیشه یادآوری بشه که با دعای یکدیگر هستش که ما احساس رضایت میکنیم توی زندگیمون  
2706