2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بپرس

سلام عزیزم 

کسی که بیمشو براش قطع کرده باشن  دوباره چطور باید بره درستش کنه ؟؟

میرسد روزی که ماهم ساز خود را میزنیم 💫                               دختر تیرماهی 🎂 پرسپولیسی ❤  رزمی کار 🏆 دانشجوی حقوق 🎓📚
چه بیمه ای؟ ثالث؛ بدنه یا درمان ؟؟

درمان عزیزم ، ببین من کارمند بیمه ام به من اموزش دادن زمانی که توی فاکتور سهم بیمه پایه درج نشده فرانشیز باید اعمال بشه ولی یه عده میگن باید به مبلغ پرداختی بیمار توجه بشه اگر کم بود همه اش رو پرداخت کنیم و فرانشیز نزنیم و من دچار دوگانگی شدم 

بیمه ی چی؟ تامین اجتماعی ؛ بیمه بیکاری چی؟؟

تامین اجتماعی

میرسد روزی که ماهم ساز خود را میزنیم 💫                               دختر تیرماهی 🎂 پرسپولیسی ❤  رزمی کار 🏆 دانشجوی حقوق 🎓📚
2740
درمان عزیزم ، ببین من کارمند بیمه ام به من اموزش دادن زمانی که توی فاکتور سهم بیمه پایه درج نشده فرا ...

بستگی به قرارداد اون شرکت یا سازمانی که با بیمه قرارداد داره؛

داره

معمولا فرانشیزها مختلفه و فرانشیز همیشه محاسبه میشه و پرداختیه شرکته بیمه بر اساس تعرفه پزشکی منهای فرانشیز محاسبه میشه

مثلا پزشک برای ویزیت ۲۰۰ هزار تومن میگیره تعرفه پزشکی برای ویزیت در صورتیکه دکتر متخصص باشه ۱۲۰ هزار تومنه منهای فرانشیزِ  مثلا ده درصد ۱۰۸ تومن پرداختیه بیمه به بیمه گذاره

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
تامین اجتماعی

باید با مراجعه به تامین اجتماعی هر چه سریعتر اعتراض بزنید و دلیل قطع شدن بیمه اگر بر اساس عدم حضور کارگر در محل کار بوده باشد با اعتراض به تامین اجتماعی کمیسون تشکیل میشه در کمیسیون دفاعیات خود را ارائه میدهید و اگر دلایلتون منطقی بود حکم برائت میگیرید.

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
بستگی به قرارداد اون شرکت یا سازمانی که با بیمه قرارداد داره؛ داره معمولا فرانشیزها مختلفه و فرانش ...

اینو میدونم عزیزم مثلا اگر ما ندونیم که بیمه پایه سهمشو داده یا نه ولی ویزیت پزشک مبلغ پرداختیش همون ۱۲۰ هزار تومنه و کمه  ولی مشخص نیست که بیمه پایه پرداخت کرده سهمشو یا نه ایا باید فراتشیز بزنیم یا چون کمتر از حد معمول گرفته همه اش رو بدیم

باید با مراجعه به تامین اجتماعی هر چه سریعتر اعتراض بزنید و دلیل قطع شدن بیمه اگر بر اساس عدم حضور ک ...

به دلیل تحقیقات محلی قطع کردن 

خدا ازشون نگذره چند نفر از سر لج نمیدونم چی گفتن 

الان چند ساله ازش میگذره بنظرتون درست میشه ؟؟

2706