2737
2734

آفرین 👌

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماشالله  

اینجور که شما میگی تازه کاره انگار ولی کارش فوق العادس

حضوری اموزش میدید؟

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
اول بسم الله صورت میکشن؟ مردم چقدزرنگن

همینجوری پیش بره میزنه رو دست داوینچی و پیکاسو😂🤦🏻‍♀️

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋
2740
ماشالله     اینجور که شما میگی تازه کاره انگار ولی کارش فوق العادس حضوری اموزش میدید؟

عزیزم 5 ماه اومده الان رسیده ب چهره 😍 

هم حضوری دارم هم مجازی. تعداد مجازی هام خیلی زیادن طرفدار مجازی بیشتره چون کلیپ هارو بارها نگاه میکنن 

عزیزم 5 ماه اومده الان رسیده ب چهره 😍  هم حضوری دارم هم مجازی. تعداد مجازی هام خیلی زیادن طرف ...

ماشالله  

عشقم شما داری عروسی میکنی؟

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
2706