2733
2734

من اینقدر این مدل تاپیک میزنم تا هرکس توی نی نی سایت سرچ کنه دیگه لازم نباشه خودش تاپیک بزنه و سوال بپرسه  

🔻 گفته اند قلب جنین من تشکیل نشده است. چه کنم؟

▫️ اول از همه، لطفاً نگران نشوید. اگر عمر او به دنیا باشد باقی خواهد ماند و اگر کوچ کند یا کوچ کرده باشد، خدای بزرگ تا کوچ شما، از او مراقبت خواهد کرد.

▫️ عدم تشخیص وجود قلب و دارا بودن ضربان، همیشه نشان دهنده تشکیل نشدن قلب یا ایستادن آن از تپش نیست.

▫️ اندازه جنین در سنین پایین، آن قدر کوچک است که به راحتی با دستگاه سونوگرافی نیز قابل تشخیص نیست.

▫️ اگر سونولوژیست اعلام کرد که قلب را پیدا نکرده است، به فاصله حدود 2 هفته، باید سونو تکرار شود. با توجه به بالا بودن سرعت رشد جنین در سنین پایین، اگر جنین زنده باشد، حتما به میزان قابل توجهی افزایش طول خواهد داشت.

▫️ اگر با همه دقت ها و زیر نظر پزشکی که برای وی حیات جنین مهم است، تشخیص این بود که قلب جنین تشکیل نشده است، خارج کردن جنین، سقط عمدی به معنای رایج نیست زیرا خارج کردن جسم بی جان است و نه گرفتن جان جنین.

▫️ باید دقت و احتیاط کافی نسبت به جان جنین در کنار جان مادر در نظر گرفته شود.

▫️ ممکن است زیر نظر پزشک متخصص، بتوان صبر کرد که اگر جنین زنده نیست، خودبخود دفع شود اما اگر جان مادر به خطر افتد، لازم است اقدام محافظ جان مادر انجام شود.

👈 نه راحت تسلیم هر تردیدی شوید و نه نظر متخصصین را نادیده بگیرید. اگر درباره نظر یک متخصص تردید داشتید، به متخصص دیگری مراجعه کنید.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

یه چیزی داخل پرانتز بگم من 

مادرانی که کمخونی دارن ، قلب بچه دیر تشکیل میشه یا تشکیل نمیشه ، توروخدا اول کم خونی رو‌ درمان کنید، و بدونید که جگروپسته اصلا خون ساز نیست .‌

سه شیره ، شیر بادام ، فسنجون و غذای ترش و شیرین، رب انار اصل خیلی خوبه.

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
یه چیزی داخل پرانتز بگم من  مادرانی که کمخونی دارن ، قلب بچه دیر تشکیل میشه یا تشکیل نمیشه ، ت ...

شما از این مدل روش تغذیه اگر باز هم دارید، خیلی خوشحال میشم قید کنید.

یکی از معضلات مادران ایرانی، سبک غلط تغذیه است. حتی نوع جویدن هم تاثیر زیادی داره در درمان مشکلاتی مثل کم خونی!

اگر میدونستم نی نی سایتی ها پای کار هستن ، یه وببنار در این زمینه با حضور متخصص زنان ترتیب میدادم

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.