2752
2734
عنوان

سر دست گوسفند خوبه؟

85 بازدید | 6 پست

یه مهمونی دارم غذای اصلیم زرشک پلو با مرغ زعفرانیه ی غذای دیگ هم ک مد نظرمه سر دست گوسفندی  با باقالی پلوعه خوب میشه ؟هر سر دست چند کیلوعه برای چند نفر میشه در کنار اینا سوپ و دسر و سالاد و فینگرفودو ....اینا هم هست 

بله خوبه به شرطی که منم باشم تو اون مهمونیه😂قول میدم شلوغی نکنم یه گوشه فقد بخورم دخترمم کیف میکنه تو شکمم😂اخه من عاشق غذای یکی دیگه ام غذاهای خودم زیاد نمیچسبه‌ دیگه بهم

میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی بمیرم اگ همدانی فردا ناهار برات درست میکنم پاشو بیا 

خدانکنههه عزیزممم نگو اینجوریی

مرسی از مهربونیت❤️❤️دوووورم خواهر من تبریزم

میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️
کاش همدان بودی برات درست میکردم حتما 🥺

مرررسی همین که انقد از ته دل گفتی واسم خیلی ارزشمند بود انگار درست کردی🥺واقعا میگم❤️