2752
2734
عنوان

بیبی چک

175 بازدید | 18 پست

بچه‌ها ی سوال داشتم.من امروز باید پریو‌د میشدم. صبح که از خواب پاشدم دوتا بیبی چک ویور زدم جفتش هاله انداخت. الان ی دونه مدیکور زدم یک خط سفید انداخت. نمیدونم بالاخره باردار هستم یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره الان ده هفتم‌هنوز گهگاهی درد میگیرم چ علائم دیگ داری؟ سینه درد سردرد افت فشار  سرماخوردگی&n ...

هیچ علایم خاصی ندارم. ی موقع‌هایی دلم درد میگیره فقط. واس همین شک دارم.

هیچ علایم خاصی ندارم. ی موقع‌هایی دلم درد میگیره فقط. واس همین شک دارم.

بزار خب شاید اگر بارداری بتات زیاد بالا نرفته

اگر تا سه چهار روز دیگ پری نیومد باز مدیکور بزن دقیق تره ازین خودکاری ها میگن خوبه

چرا یکیش مثبت شد یکیش منفی؟

شاید اوایل بارداری هست و هورمون کمی تو بدنت ترشح شده من هفته دوم بارداری بودم حتی با آزمایش خون هم شک کردن ک مثبته یا منفی دوباره آزمایش دادم این ک دیگه بی بی چک هست

میگن ویور مثبت کاذبش زیاده. مدیکور رو شب زدم. فردا باز میزنم

با ادرار اول صبح حتما بزن من انداختم سطل  انگار خدا میخواست زودتر بفهمم چون علائم سرماخوردگی داشتم خواستم قرص بخورم رفتم سطلو نگاه کردم دیدم عع هاله روز بعد ازمایش دادم دیدم بله

حتی بعد ازمایشم باورم نمیشد دوتا بیبی زدم بتز هردوش دیر هاله انداخت  کلا خط پررنگ نشد😂

2706