داخل یه مغازه شدیم ، کلاه میفروخت ؛ پسرم گفت بابا بیا اینو بزارم سرت ببین چجوری میشی

فروشندهه گفت ما با ازدواج به اندازه ی کافی کلاه سرمون رفته 

شوهرم یه خنده ای از ته دل کرد 

منم گفتم اونی که سرش کلاه میره تا زانو ما خانوماییم 

ولی شوهرم لال شد اینجا 

موقع رفتن هم با صدای بلند از مرده تشکر کرد و گفت آقا خیلی ممنون دست شما درد نکنه متشکرم خدافظ!!!!!

همچین حال کرد مثل عقده ایا

جالبه وقتی میبینه کسی اینجوری بی حرمتم میکنه بیشتر تحویلش میگیره 

ولی اگه کسی با احترام باهام حرف بزنه اصلا محلش نمیده 

خیلی عوضیه !!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حساس باشی خودت اذیت میشی 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

بیخیال،اینجوری به شوهرت میگی عوضی و ارزش قائل نیستی واسش کم کم زندگی نابود میشه خب

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮

سخت نگیر شوخی کرده توهم جوابشو دادی دیگه کلا مردا همه همینن نمییدونن کی باید دهن گشادشون رو باز کنن کی ببندن😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706