2733
2734
لکه بینی هم داشتم دیروز شیاف زدم بهتر شدم، سونو واژینال دکترم گفت انجام بدم ,به نظرتون لکه بینی از چی میتونه باشه؟؟
دردنداری؟نه ربطی به روزپری نداره
توکل بخداسال۹۷باIVFدخترمودنیااوردم😍😘دوماهه خدابهم یه کنجدداده ایندفعه بدون اذیت وقرص دارو یعنی خودخوده معجزه برای سلامتیش یه صلوات میفرستید؟ایشالله سالم دنیابیاد خیلی سختی کشیدم😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من میگم واژینال بهتره آخه فشارت نمیدن ولی سونوشکمی خیلی فشارداره.پس خداروشکر رفع میشه
توکل بخداسال۹۷باIVFدخترمودنیااوردم😍😘دوماهه خدابهم یه کنجدداده ایندفعه بدون اذیت وقرص دارو یعنی خودخوده معجزه برای سلامتیش یه صلوات میفرستید؟ایشالله سالم دنیابیاد خیلی سختی کشیدم😥
بله من با افروزجان موافقم آخه دوستمم همینطوربودمنم همینطوربودم
نه باباربطی به بتانداره.
مبارکه این ماه دارو مصرف کرده بودید؟
اعتقادداشتن به خدا کافی نیست ....به خدا باید اعتمادداشته باشی....اعتمادیعنی باوراینکه خدا کاری رو می کنه که درسته💖💖💖💖 این بهارفقط یک اتفاق خوب کم دارد اتفاق خوب زندگی من رخ بده 😍😍😍😍
من خودم لکه بینی داشتم.سه تا هفت روز طبیعیه چون لک جایگزینیه بعد از اون مشکل داره اگه ادامه دار باشه.شاید هم سونوی واژینال دادی ایجاد شده.دکترم میگفت سونوی واژینال احتمال خونریزی رو زیاد میکنه.
بچه اولته؟اره منم داشتم فهمیدم رشدش قطع شده.ولی پسربود.
2706