2733
2739

@niniyar_5    

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            

🟪🟦🟨🟥🟧🟩    🟪🟦🟨🟥🟧🟩    🟪🟦🟨🟥🟧🟩

فقط اسم هاشون عوض شده.

🟢 قراره به زودی یه niniyar_4 هم اضافه کنن ⬅️ احتمالا شیفت ساعت ۴ تا ۸ صبح.

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1   

نی نی یار شب              ⬅️ niniyar_2     

نی نی یار 3                  ⬅️ niniyar_3    

نی نی یار پنج               ⬅️ niniyar_5 

✅️ برای حذف تاپیک باید خصوصی لینک تاپیکتون رو برای niniyar_1 بفرستین. خودشون تاپیک می زنن و اعلام می کنن.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

طرح تعلیق:

❌️ استارتر نمی تونه تاپیک بزنه. 

❌️ نمی تونه پست بگذاره.

❌️ قسمت تنظیمات پروفایل من  ⬅️ (جنسیت، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، کشور و امضا) را نمیشه تغییر داد.

❌️ عکس پروفایل رو نمی تونه حذف یا عکس جدیدی اضافه کنه.

✅️ تاپیک رو می تونه حذف کنه (منظور تاپیک های بدون پست یا فقط پست های استارتر).

✅️ فقط می تونه مطالب مجله سایت رو لایک کنه. 

✅️ می تونه اعلاناتش رو حذف کنه.

✅️ همه ی اعلانات رو دریافت می کنه می تونه بازشون کنه و بخونه اما نمی تونه جواب بده.

✅️ قسمت تنظیمات کاربری من ⬅️ کلمه عبور را میشه عوض کرد (این مورد را امتحان کردم).

✅️ تاپیک و پست را میشه ذخیره کرد.

🟧 بقیه ی کاربران می تونن تاپیک هاشو ببینن.

🟨 بقیه ی کاربران می تونن تگش کنن.

🟦 شما اصلا نمی فهمین یه کاربر تعلیق شده یا نه.

🟥 شما می تونین به کاربر تعلیق شده درخواست دوستی بدین و کاربر تعلیق شده می تونه درخواست دوستی شما رو قبول یا رد کنه فقط نمی تونه جواب بده.

🟩 پیام های خصوصی طرفین به هم به هم داده باشین دیده میشن حتی بعد از لغو دوستی و تعلیقی (بین خودتون ۲ نفر).

💠💠 شما به کاربر تعلیقی می تونین توی خصوصی پیام جدید بدین اما کاربر تعلیقی پیام شما رو می تونه باز کنه و ببینه اما نمی تونه جواب شما رو بده.

🟪 می تونه پیام های خصوصی رو یک طرفه برای خودش حذف کنه.

❇️ توی تاپیک می تونه آنلاین باشه و چراغش روشن باشه.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2731

برگشت کاربری:

🔵🔵 فرم تماس با ما خرابه. 

⚫️⚫️ اخطار مشکی ها:

⬇️⬇️

برای برگشت کاربری ⬅️ ایمیل بزنین و تلگرام پیام بدین 

🟥 ایمیل:

info@ninisite.com

🟪 شماره ی تلگرامشون:

09191027600

🟩 آیدی تلگرامشون:

NinisiteADMIN@

🟡🟠🔴⚫️  🟡🟠🔴⚫️  🟡🟠🔴⚫️

در مورد انواع اخطار ها و نحوه ی برگشت کاربری:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12716918/در-مورد-انواع-اخطارها-در-طرح-جدید-تعلیق-و-برگشت-کاربری

🟡🟠🔴⚫️  🟡🟠🔴⚫️  🟡🟠🔴⚫️