2737
2734
عنوان

صب‌بر معصیت یعنی چه؟

71 بازدید | 5 پست

صبربرسه نوع هست

۱.صبربرمصیبت

۲.صبربرطاعت

۳.صبربرمعصیت

که بالاترین درجه صبر٬صبرکردن برمعصیت هست

یعنی انسان درشرایط سختی باشه وتمام شرایط گناه فراهم باشه

ولی اوصبرکنه ومنتظرحلال باشه

کسانیکه برمعصیت صبرنمی کنند

الله متعال آنهارالذت حلال محروم میکند

⚘خدایا شکرت❣

تعریف نمیکنم اخیرا شدیدا دارم تو این مورد صبر میکنم ممنون ب اشتراک گذاشتید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداوندمهربان فرمود : 🕋

«وَقَالَ رَبُّکُمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکُمْ إِنَّ الَّذِینَ یَسْتَکْبِرُونَ عَنْ عِبَادَتِی سَیَدْخُلُونَ جَهَنَّمَ دَاخِرِینَ» [غافر:60].

"مرا با خلوص دل بخوانید تا دعای شما را مستجاب کنم و آنان که از دعا و عبادت من روی گردانند و سرکشی کنند، زود با ذلت و خواری در دوزخ شوند"..

خداوندمهربان قول اجابت داده است ...

آیادعایی کرده ای..

⚘خدایا شکرت❣
2728

🌻 صلوات فرستادن بر پیامبر ﷺ در شب و روز جمعه فراموش نشود:

💠 قالَ اللهُ تَعَالَی:

﴿إِنَّ اللَّهَ وَمَلَائِكَتَهُ يُصَلُّونَ عَلَى النَّبِيِّ ۚ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَيْهِ وَسَلِّمُوا تَسْلِيمًا﴾ [اﻷحزاب: ۵۶]

«همانا خداوند و فرشتگانش بر پیامبر درود می‌فرستند؛ اے ڪسانے ڪه ایمان آورده‌اید! بر او درود بفرستید، و سلام بگویید، سلامے نیڪو.»

🔸انس رضے الله عنه روایت می‌ڪند ڪه پیامبر ﷺ فرمودند:

«أَكْثِرُوا الصَّلَاةَ عَلَيَّ يَوْمَ الْجُمُعَةِ وَلَيْلَةَ الْجُمُعَةِ؛ فَمَنْ صَلَّى عَلَيَّ صَلَاةً صَلَّى الله عَلَيْهِ عَشْرًا.»

«در روز و شب جمعه بر من صلوات بفرستید، و هر ڪس بر من صلوات بفرستد، خداوند ۱۰ بار بر او صلوات می‌فرستد.»  [رواه بيهقی/5994]

🌷 «أَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَے مُحَمَّدٍﷺ وَ عَلَے آلِ مُحَمَّدﷺ💝

⚘خدایا شکرت❣