2726

دوتا کار کردم که دقیقا نمیدونم کدومشون تاثیر گذار بود ولی جفتشو انجام میدم و ریسک نمیکنم. چندوقت بود بخدا روزی بالای ۲۰۰ تا موهام میریخت‌. تحقیق کردم دیدم روغن تراپی رو میگن خوبه. هفته ای یک یار روغن نارگیل و رزماری رو قاطی کردم میزنم به کف سرم ماساژ میدم و دو ساعت بعد میشورم. یه قرص ویتامین مینرال ویتالی تون هم گرفتم رپزی یکی میخورن. الان موهام روزی بین ده تا بیست تا میریزه. گاهی هم کمتر. شما هم امتحات کنید. به نظرتون کدوم راه تاثیر گذارتر بود؟

من معجزه سبوس برنجو ب چشم دیدم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رزماری واسه من عالی بود .ریزشم نرمال شد 

کلی موی ریز هم در اومد

آهای آیندگان شما که از دل طوفانی بیرون می جهید که مارا بلعیده است.وقتی از ضعف های ما حرف می زنید ،از زمانه سخت ما هم چیزی بگویید.به یاد آورید که ما بیش از کفش هامان کشور عوض کردیم و نومیدانه میدان های جنگ را پشت سر گذاشتیم.آنگاه که ستم بود و اعتراضی نبود                                                                     _برتولت برشت_.                                                                                  ·.¸¸.·♩♪♫ پاسے از شب ر؋ـتـہ بوב و بر؋ـ مے باریـב ، چوט پر ا؋ـشاט پرے هاے هزار ا؋ـسانـہ از یاבها ر؋ـتـہ ♫♪♩·.¸¸.·                                                                      So we do not lose heart. Though our outer self is wasting away, our inner self is being renewed day by day. For this light momentary affliction is preparing for us an eternal weight of glory beyond all comparison, as we look not to the things that are seen but to the things that are unseen.
من یه راه میگم صد در صد تضمینی صابون بیرجندی بگیر بجای شامپو استفاده کن حتی یه دونه هم ریزش نداره ...

واقعا؟

یه قولی دادم به یه شخص والا مقام و قسم به روزی که جلوش زانو میزنم و اشک های نابی که سراسر قرّه العین عه رو از چشمام جاری میکنم. قشنگم یه صلوات محمدی پسند مهمونم میکنی؟❤️‍🩹
2706