2752
2734
عنوان

پس آدم با کی حرف بزنه

80 بازدید | 6 پست

۲۷سالمه یبار ازدواج ناموفق داشتم الآنم مجردم نه پارتنری نه دوستی هیچی فقط مامانمه بیشتر موقع ها که کلا سرم تو گوشیمه بعضی روزام انگار میزنه سرم انقد حرف میزنم مث دیونه ها..امروزم از اون روزا بود با مامانم داشتم حرف میزدم انگار حوصله حرفای منو نداشت هی وسط حرفام می‌گفت برو فلان کارو کن که صحبتم قطع بشه ولی پاش برسه یه ساعتم با گوشی صحبت می‌کنه با بقیه حتی چن روز پیش هم از آشپزخونه دیدم هی چشم غره میره جوری که من نفهمم ولی دیدم انقد دلم شکست پس ادم با کی حرف بزنه دیروزم یه آگهی کار تو دیوار دیدم زنگ زدم اصلا جواب ندادن دعا کنید گم شم از این خونه برم یا یه کار خوب پیدا کنم برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا کار پیدامیکنی عزیزم

ازمامانتم دلخورنباش🙃

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2731

من ۱۶ سالمه ....

از دوستای صمیمیم دارم ضربه میخورم 

از عشقم جدا شدم کسی ک باهاش بزرگ شدم...

خانواده منو فقط بخاطر درس میخان 

دوستام .. خانواده  ... فامیل ..‌ همههههه جوری رفتار میکنن انگار اضافه ام ...

تو این سن حساس دارم پیر میشم تنها تنهااا 

شبا رو بالشت گريه میکنم 

زیر دوش حموم اشکام با آب دوش قاطی میشه...

تو مدرسه اشک تو چشام جمع میشه همه میگن چته ... هیچی نمیگن وا نمیدممم .....

اما داغونه داغونممم تنهای تنها  هیچکیو ندارم منو بخاطر خودم بخواد ... 

یکیو داشتم اونم رف... 

روز تولدم نزدیکه .. هیچکی براش مهم نیس و مطمعنا هیچکی حتی ی تبریک بهم نمیگه واسه تولد دوستام بهترین کادو گرفتم و ذوق و شوق اما برای من هیچکی حتی تبریک نمیگه ..

کسیو ندارم ک برام کادو بخره تبریک بگه براش ذوق کنم برای بودنش برای کادوش ...... 

خلاصههههه من  خیلی داغون تر از تو   

من ۱۶ سالمه .... از دوستای صمیمیم دارم ضربه میخورم  از عشقم جدا شدم کسی ک باهاش بزرگ شدم... ...

الهی بمیرم بخدا منم خسته شدم نه تفریحی نه خونه کسی یادم نیست کی شب خونه ی کسی بودم چشم باز میکنم خونه ام تا وقتی بخوابم انقد به گوشی نگاه کردم چشمام خسته شده دارم روانی میشم افسرده ام فکر خودکشی میکنم ولی کی می‌فهمه هیشکی دلم میخاد به پیشنهاد دوستی یه نفر جواب مثبت بدم حداقل دو ساعت به هیچی فکر نکنم ولی باید به خاطر بیرون رفتن هزار جور سوال جواب پس بدم خسته شدم اصلا بدنیا اومدنم چی بود