2733
2771

یچه دوممه،امروز جوش شیرین رو امتحان کردم، اصلا تغییری نکرد، حتی یک حباب هم‌نزد، ولی سر دخترم انقد کف کرد حباب زد، منم تو نت خوندم کف کنه پسره، کف نکنه دختره، الان موندم تو نت برعکس گفته یا کلا این تست اشتباهه ، هر کس هم تو خونه یا مهمونی نگاه میکنه میگ دختره، یکی گفت سفیده جشمات کدر شده دختره، یکی هم میگ تو راه بری صدات میزنم اگ تز راست برگشتنی پسره، اک از چپ برگردی دختره، منم از چپ برگشتم، دوس دارم پسر باشه، اخه دختر دارم، حالت تهوع خیلی کم دارم، اونم از هفته دهم فقط یکبار استفراغ کردم، اشتها ب غذا کم شده، ۲ کیلو لاغر شدم کسی از تجربع داره از جوش شیرین؟

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوش شیرین توهشت هفته به بعد اگر کف کنه پسره،بازم به اینا نیست انشاا.. نی نی پسره نگران نباش 

سر دخترم فک کنم خیلی دیرتر بود، هفته دوازدهم امتحان‌کردم کف کرد، اینم هفته دهم هستم اصلا کف نکرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاریخ سال و ماه تولدت و تاریخ آخرین پریودتو بگو ببینم طبق تقویم چینی چیه

۷۵/۳/۱۸.  تاریخ حاملگی هم ۱۴۰۲/۹/۶

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالع سالم و پسره. ولی من اعتقادی ب این چیزا ندارم فقط سونو. 

ممنونم ان شالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اعتقادی به این چیزا ندارم فکرتونو با این چیزا مشغول نکنین و فکر سلامتی بچه باشین 

خیلی کنجکاوم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سر دخترم فک کنم خیلی دیرتر بود، هفته دوازدهم امتحان‌کردم کف کرد، اینم هفته دهم هستم اصلا کف نکرد

نمی دونم برای من سرپسرم درست بود،اینا همش الکین منم سربچه ها هرکی یک چیزی میگفت سردخترم میگفتندپسره وسر پسرم علایم دخترداشتم ولی برعکس بودندامیدوارم پسرداربشی دیگه چیزی نمونده بری ان تی معلوم میشه  

الهی هیچ کسی آرزوش تبدیل به حسرت نشه
نمی دونم برای من سرپسرم درست بود،اینا همش الکین منم سربچه ها هرکی یک چیزی میگفت سردخترم میگفتندپسره ...

ممنون گلم ان شالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاریخ سال و ماه تولدت و تاریخ آخرین پریودتو بگو ببینم طبق تقویم چینی چیه

چی شد عزیزم، فرستادم واست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شیوام دوستت

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا یعنی میشه چشامو ببندم واین سه ماه بگذره واون شب زایمان برسه ومن و گل دخترم سالم وسلامت بیایم خونه پیش بابایی...خدایاشکرت.لطفابرای امام زمان دورکعت نماز بخون وهرچی میخای ازشون طلب کن حاجتت رومیده
2706