2737
2734

از کدوم راه نتیجه گرفتید دارو و متخصص زنان یا طب سنتی واصلاح سبک زندگی،من خیلی بلاتکلیفیم هستم یک ماه ک تقریبا سردیجات نمیخورم ورعایت میکنم ولی خوب همش احساس میکنم از این راه نتیجه نمیگیرم میشه راهنماییم کنید این ماه سر وقت پریود شدم ولی بیشتر بصورت خون سیاه وقهوه آیه ولی خب خون قرمز هم داره احساس میکنم بهتر نشدم هیچ برگشتم به نقطه اول میشه بیاید از تجربه هاتون بگید نیاز به دلگرمی دارم

عشقم نعنا تازه بگیر دم کن 

ورزش ورزش ورزش 

و رازایانه هم هفته ای ی استکان دم کن

بزار قشنگ دم بکشه مث ۳ ۴ ساعت 

بعد یماه نتیجه رو بهم بگو

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش

عزیزم داروهای هورمونی بدترین روش هستن .... شما سفت و سخت بچسبید به اصلاح سبک فلورا تاجیک که تو نی نی سایت هم سرچ کنید تاپیک کاملش میاد .... بهت قول میدم اگه سفت و سخت انجام بدی مخصوووووصا ساعت خواب و بیداریت که اصصصلا نباید دیرتر از ۱۱ شب بخوابید . من خودم ده و نیم می‌خوابیدم و می‌خوابم و صبح حداکثر قبل از ساعت ۸/۵ بااااید صبحونه خورده باشید.

حذف کااااامل سردیجات  و شیرینی جات که سمه سمممم......

فست فود ، تماااااااام وسایل سوپرمارکتی حتی روغن‌هاشون ( روغن فقط روغن طبیعی ) ، دمنوش بومادران با خرما هر روووووز صبح، ترکیب پودر زنجبیل ( که عطاری جلوی چشمات پودر کنه ) با روغن کنجد طبیعی که اینم جلوی چشمات روغن شو بگیره ؛ بمال زیر شکمت تا تخمدان هات گرم و فعال بشه. کیست و ... هم نابود بشه.

چای دارچین طبیعی و چای زردچوبه هم عاااالیه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم داروهای هورمونی بدترین روش هستن .... شما سفت و سخت بچسبید به اصلاح سبک فلورا تاجیک که تو نی نی ...

پیاده روی و تحرک و رقصیدن حتی، حتتتتتما روزانه حداقل نیم ساعت. حداکثر یکساعت...‌ صبح ناشتا جویدن سیاهدانه با عسل طبیعی.‌‌

ژل رویال اصل بگیر استرس سمه برات  به مهربونی خدا اعتماد داشته باش من دوسال میرفتم دکتر هیچ دارویی موثر نبود بعداخرین بار ای یو ای کردیم به شوهرم گفتم اگه ایندفعه شد شد اگه نشد من دیگه دکتر بیا نیستم دقیقا زمانی که دکتر رفتن و استرس هایی که این ماه. چی پیش میاد رو رها کردم بعد دوماه در کمال ناباوری فهمیدم حامله ام 

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740

من یک سال بود پریودم نامنظم بود مرداد ماه رفتم دکتر 

سونو گرفتم دکتر گفت تنبلی تخمدان داری دارو داد هر روز یک ساعت پیاده‌روی میکردم سردجات نمی‌خوردم ولی وزنم پایین بود لاغر بودم

یک ماه پریودم منظم شد بعد دوباره نامنظم شد قصد بارداری نداشتم .. آبان ماه پریود شدم دیگه پریودم نیامد فکر کردم به خاطر تنبلی تخمدان هست از دی ماه حالت تهوع شروع شد تست زدم تستم مثبت شد سونو هم گرفتم باردار بودم الان سه ماهه باردارم 

ژل رویال اصل بگیر استرس سمه برات  به مهربونی خدا اعتماد داشته باش من دوسال میرفتم دکتر هیچ دارو ...

خدا نی نی تو برات نگه داره منم خیلی دکتر رفتم دیگ خستم انگار پاهام جون نداره 😢

من یک سال بود پریودم نامنظم بود مرداد ماه رفتم دکتر  سونو گرفتم دکتر گفت تنبلی تخمدان داری دار ...

خدا برات نگه داره میشه برام دعا کنی من خیلی منتظر نی نی هستم شما نی نی تو دلته دعات مستجاب میشه

خدا نی نی تو برات نگه داره منم خیلی دکتر رفتم دیگ خستم انگار پاهام جون نداره 😢

منم ازبس از این واون حرف شنیدم فقط دلم میخواست بمیرم داییم میخواست بره همون روزا کربلا یه مقدار کم پول ویه نامه دادم بهش ببره تو ضریح حضرت ابوالفضل بندازه بخدا اربعین فهمیدم حامله ام در صورتی که سه چهار ماه بود دارو استفاده نمیکردم اونم کجا توسفره حضرت ابوالفضل خالم پرسید پریود شدی گفتم نه گفت بیبی چک زدی گفتم نه من همیشه بعضی وقتا تا دوماه به زور امپول پریود میشدم به خدابلند شد رفت خرید خودش برام بیبی چک زد مثبت شد فقط از خوشحالی گریه میکردم شما هم اگه امکانش هست همین کار رو بکنید فکر نمیکنم حضرت ابوالفضل کسی رو از پیش خودشون دست خالی برگردونن ایشون رو تو نامه به برادرشون امام حسین قسم دادم

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
منم ازبس از این واون حرف شنیدم فقط دلم میخواست بمیرم داییم میخواست بره همون روزا کربلا یه مقدار کم پ ...

خودم آذر ماه کربلا بودم خیلی ازشون خواهش کردم خیلی زیاد آن شالله دست رد به سینم نزنن دلم خیلی گرفته

خدا انشاالله به هرکی بچه میخواد دوتا از اونا که همش دلت میخواد لپاشونو گاز بگیری دلت براشون غش کنه بده همچین هم شیطون باشن که دیوار راستو بالا برن😍😍😍😍

2706