2733
2734
عب نداره خودتو خیس کن با ادرارت دوستی کن

😂😂😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی ظرف بگیر بشاش توش با دستمال پاک کن خودتو  ضرفو از پنجره بنداز بیرون😂🥲ب این راحتی

کوچه رو آبیاری کنه؟😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
بکش بالا تف کن

چرا نظرات انقدر سمه😂😂😂😂

نه مامان بابام میخان جدا بشن حق بیرون زدن نداریم همش دعواست😂

وا یعنی چی در رو روتون قفل کردن یا خودتون نمیرین از ترس😐

اره ی دوتا گل شاش رشد میکنه😂

با یک تیر دو نشون 

هم اسی خالی میشه 

هم گل رشد میکنه اکسیژن تولید میکنه باعث میشه هوا تصفیه بشه😂😂

نه مامان بابام میخان جدا بشن حق بیرون زدن نداریم همش دعواست😂

برو دختر دستشویی🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

خیلی ریلکس برو دستشویی و بیا 

من جای تو بودم تا الان ۷بار رفته بودم 

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
خودمون از ترررسس

پاشین برین بابا مامان باباتون دو روز دیگه آشتی میکنن شما میمونین و یک کلیه خراب برووو

برو دختر دستشویی🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️ خیلی ریلکس برو دستشویی و بیا  من جای تو بودم تا الان ۷بار رفت ...

خیلی میترسم هیچکدوممون جرئت نکردیم بزنیم بیرون😂

2706